Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

My również dziękujęmy za spotkanie. Miejsce super i dla ludzi z Wrocławia i okolic (nie wspominając ludzi z okolic Legnicy) znacznie bliżej niż Skarbimierz. Miejsca jest tyle że spokojnie można dużą ekipą się bawić, nie przeszkadzając sobie nawzajem.

Do następnego :grill:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zajfajnie , szkoda tylko ,że słoneczka nie było i kilka osób się spłoszyło i nie przyjechali :drunk: mimo to było w sumie 13cie bryczek , dzięki Wszystkim , co byli ,a Ci co nie dotarli ... żałujcie . Myślę ,żeby spotykać się tam częściej , miejscówka "dograna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mejscowka genialna! mozna sie poscigac, mozna polatac bokiem i to w super warunkach.

szpera sprawdzona, dziala jak Pan Bog przykazal :D

tylko teraz trzeba sie naczuczyc auto z tym ogarniac bo jest ciezko jak cholera puscic ja bokiem i nie obrocic o 360 :D o czym na wlasnej skorze przekonal sie Mati :)

dzieki wszystkim za spota i czekam na nastepne spotkanko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo jak robił mega zadymę to chciał mieć fotki, a nie filmik, a ten powyżej ustrzeliłem fuksem

Cd...

Jaro możesz podesłać te 3 fotki z dymienia w jakiejś lepszej rozdziałce ?? może jakiegoś HDRa się zmontuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mejscowka genialna! mozna sie poscigac, mozna polatac bokiem i to w super warunkach.

szpera sprawdzona, dziala jak Pan Bog przykazal :D

tylko teraz trzeba sie naczuczyc auto z tym ogarniac bo jest ciezko jak cholera puscic ja bokiem i nie obrocic o 360 :D o czym na wlasnej skorze przekonal sie Mati :)

dzieki wszystkim za spota i czekam na nastepne spotkanko....

Mnie to Twoje latanie bokiem tak zainspirowało, że zbieram kasę na nowe sprzęgło i komplet 17 na tył do upalenia. I wyruszam na oleśnicę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro możesz podesłać te 3 fotki z dymienia w jakiejś lepszej rozdziałce ?? może jakiegoś HDRa się zmontuje :)

...podaj maila to Ci podeślę...bmw_beer

Teraz trochę spotów po drodze i weekendy pozajmowane , ale z moich wstępnych kalkulacji możemy się wybrać na Oleśnicę 13 maja w niedzielę :drunk:

...jestem za :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimmery! Bylo genialnie.

Nawet grill sie udal... :4:. Micmic wymeczyl fure jak nigdy... sprzeglo cale?

scrooge - swietna bryka, zrobic sprzeglo i bedzie fruwac

mati - gleba konkretna... ciekaw jestem czy to sie da uzytkowac na co dzien ;-)

jaro - dzieki za plytke! i mozliwosc przejechania sie twoim bimmerem. no i za posciganie sie.

Bastars - tak samo jak jaro, ladnie na starcie odchodziles

I wszystkim ktorych nie wymienilem - bylo super. Oby niedlugo nastepny raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokręcili się co niektórzy :)

troszke dymu było

wyczowam aluzje :D

Smaży ładnie :-P Ale to i tak nie jest jeszcze ten moment co zrobił mega zadymę - stojąc na końcu pasa widziałem tylko siwą chmurę przy samochodach :-P
mati litości jak tak można oponki utylizować :P

no wlasnie nie ma litosci! :D

tylko teraz trzeba sie naczuczyc auto z tym ogarniac bo jest ciezko jak cholera puscic ja bokiem i nie obrocic o 360 :D o czym na wlasnej skorze przekonal sie Mati :)

jaaa pierdziu... gosciu ta twoja coupeta masakrycznie teraz zamiata :D

Teraz trochę spotów po drodze i weekendy pozajmowane , ale z moich wstępnych kalkulacji możemy się wybrać na Oleśnicę 13 maja w niedzielę :drunk:

jak zawsze ja za :D

mati - gleba konkretna... ciekaw jestem czy to sie da uzytkowac na co dzien ;-)

da sie da :D i jeszcze raz wielkie dzieki za kielbache i dodatki do niej :D

mati ładnie szaleniec hehe

ja? nieee, to czarna wariatka :D

Dawno nic w HDRach nie dłubałem , ale coś takiego wylazło :drunk:

wielkie dzieki za te hdr`ki :D wymiataja :D:D:D :drunk:

dzieki wszystkim za super zabawe dzisiaj :D rush- cysterna paliwa i tir opon i polody bedzie ci mogl kola zmieniac... :D

jestem pod naprawde wielkim wrazeniem miejscowki. skarbi to przy tym lotnichu maly pikus :D doslownie :D jest naprawde za***iscie :D

dzieki jeszcze raz wszystkim za uuuuudana impreze i do zobaczenie w PNW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie było super tylko asfalt mokry(może lepiej) sprzęgło żyje i objechało jeszcze dziś Nysę silnik nie ma tego dziwnego stuku koła się kręcąuklon_bmw jest dobrze miejscówka świetna można by pomyśleć o jakichś cyklicznych spotach tam

Przemo nie takie rzeczy się robiło ciężarówką:wink:

Energy myślałem że robicie tylko zdjęcia a nie filmik ale dzięki za uwiecznienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...