Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

planuja tam uruchomic port lotniczy

Niby mialo byc cos na Euro, ale to raczej jest niemozliwe, bo to nie tak hop siup wszystko pozalatwiac. Nie bylem tam osobiscie, ale domyslam sie, ze zapewne wiezy kontroli lotow przystosowanej do aktualnych wymagan nie ma, a to podstawa w przypadku takiego lotniska jakie by tam mialo byc (loty charterowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati - wlasnie wygooglalem ze to lotnisko w olesnicy niedlugo moze byc juz dla nas niedostepne... planuja tam uruchomic port lotniczy pytanie_bmw

dzisiaj wlasnie w robocie gadalem o tym z kumplem i szczerze mowiac z leksza sie w****ilem bo szkoda takiej miejscowki... tak jak pisaliscie wczesniej- tam mozna spokojnie spoty kilkudniowe organiozwac a jeeeeeeeest sie gdzie wyszalec... no szkoda :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą - ciesze sie ze mogłem sprawdzic swoje seryjne 320d w starciu z chipowanymi. fajne doswiadczenie, bo wczesniej nie mialem pojecia jak 320d powinna w ogole jechac i na ile moja trzyma serie ;-). W szczegolnosci dzieki dla jara i bastarsa

i musze chyba cos zrobic z moja koza... jak sie uda to na lato inny felunek wleci, ale chyba tylko 17. :-). Przydaloby się cos z przodem zrobic zeby go obnizyc. Teraz nie mam zbyt duzo wolnej gotowki, wiec gwint odpada ... :(

no i niestety... prawie nikomu nie podobal sie moj e-pakiet...:cry::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy za głupoty gadacie z tym portem lotniczym!! to za 15 lat jak coś a jak dobre wiatry to minimum 10 lat:dance:

Spocik udany:) pare razy się ścignąłem:) aż hamulce zagotowałem do sinokoperkowego koloru:) hehe

pozdrowienia dla wszystkich:)

prawie nikomu nie podobal sie moj e-pakiet...

przecież mówiłem że mi się podoba:) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej bimmery. widze ze niestety wykruszyl sie wyjazd z dzieciakami z domu dziecka. i tak pomyslalem, ze moze tego 29 - w niedziele - mozna by znowu spotkac sie w olesnicy. Ktos z was bylby chetny ? Jesli tak to mozna rzucic nowy temat i zobaczymy co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej bimmery. widze ze niestety wykruszyl sie wyjazd z dzieciakami z domu dziecka. i tak pomyslalem, ze moze tego 29 - w niedziele - mozna by znowu spotkac sie w olesnicy. Ktos z was bylby chetny ? Jesli tak to mozna rzucic nowy temat i zobaczymy co i jak

noł problem mesje.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej bimmery. widze ze niestety wykruszyl sie wyjazd z dzieciakami z domu dziecka. i tak pomyslalem, ze moze tego 29 - w niedziele - mozna by znowu spotkac sie w olesnicy. Ktos z was bylby chetny ? Jesli tak to mozna rzucic nowy temat i zobaczymy co i jak :)

ja za :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...