Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[e39] 530D m57sprężyny/gwint od m52/m51/m54 czy podejdą???


Dyziu

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie!! nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi na moje pytanie!!!! mam e39 Touringa z 3litrowym Dieslem!! i chce go zglebić!! [czyt obniżyć]:) i wszystko dostepne na rynku czyli sprężyny obniżające lub gwinty są dedykowane dla silników m51/m52i m54 a o m57 nie ma mowy!!!! i moje pytanko brzmi czy takowy gwint tudzież sprężyny podejdzie do mojego autka??

dodam że mam m tech i nivo z tyło!! i już mam 2cm niżej!! a chce jeszcze ze 3-6cm:) nie piszcie po co tak nisko bo nie o to pytam:) tak chce i tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyziu rzeczywiscie nie ma!!!!!!!!!!!!!!! znalazlem tylko jedno na ebay'u gdzie gosc pisze ze pasuje do 530d!!!!!!!!!!! ale mozliwe ze sie pomylil bo wszedzie pisza ze nie pasuje do 530d!!!!!!!!!!!!!!!!!

JOM Suspension Coilover BMW E39 5 series adjustable NEW | eBay

a nawet jak jest benzyna to potrafi pisac ze "will not fit model with self-leveling control"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wiem juz!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyziu rzeczywiscie nie ma!!!!!!!!!!!!!!! znalazlem tylko jedno na ebay'u gdzie gosc pisze ze pasuje do 530d!!!!!!!!!!! ale mozliwe ze sie pomylil bo wszedzie pisza ze nie pasuje do 530d!!!!!!!!!!!!!!!!!

JOM Suspension Coilover BMW E39 5 series adjustable NEW | eBay

a nawet jak jest benzyna to potrafi pisac ze "will not fit model with self-leveling control"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wiem juz!!!!!!!!!!!!!!!!!

i o to właśnie mi chodzi!!! ze sa tylko surersporty co widziałem za 2500pln ale to sie mija z moim celem. bo cena troszke duża!!! musze dorwać macpersona całego od benzyny i przymiarke zrobic!!!! kolega maślana z islandii zrobił glebe na gwincie normalnym a normalne gwinty nie pasują też do m62!!! więc można spróbować!!! bo kupić przymieżyć i odesłać to nie sztuka!!! chodzi o to że nie lubie takiego srania po krzakach i wszystko musi pasować u mnie!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...