Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

witam

potrzebne wytyczne dotyczace obslugi gt1,

chcialbym sprawdzic co jest padniete ze strony sterowania silnikiem tzn. po wymianie glowicy silnik nie pali?

z tego co wiem to Dirty ma ogarniety temat dotyczacy tego oprogramowania tak wiec prosze o pomoc bo juz moje bmw<bmw> jest 6-tyg w bezruchupytanie_bmw

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dis odczyta ci tylko błędy,do testów niektórych funkcji(przepływka,sondy,czujniki..)musisz mieć odpalone auto i odpowiednią temp silnika,jak Grzesiek pisał,Diagnoza-->wybór modelu-->short test-->odczyta błędy-->wchodzisz w te błędy-->i tam masz opisane,no to tak krótko z głowy,mniej więcej tak to wygląda,a co do podłączenia głowicy co kupiłeś,to nie wiem jak to skonfigurować,żeby dis wykrył,spróbuj podpiąć do kompa--administration--connection set up--connecting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomoze mi ktos ogarnac DISa? INPA juz ogarnelem na wystarczajacym poziomie, ale wiele osob mowi, ze INPA troche oszukuje np. przy wskazaniach otwierania sie przepustnicy czy przeplywomierza. Dlatego chcialbym sprawdzic przepustnice w DISie dla pewnosci bo w INPA obydwie wartosci ladnie mi rosna nawet jak wcisne gaz na 1mm i tak ida w gore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dokonalem testu za pomoca disa (Quick tesy) bledow jest sporo niewiem czy je wykasowac bo nie wiem co znacza dokladnie?

1200 ENGINE CONTROL

1230 VOLTAGE andcurrent supply

2360 SMG transmision control

2460 Automatic-transmision control

6400 Heater and A/C system

3100 Mechanical chassis/suspension fault

3200 STERING

te droga pozycje to jestem w stanie zrozumiec auto stoi sporo ponad dwa miechy wiec acu ma 11Volt

a reszte to sam nie wiem bo nie chce czegos uszkodzic

prosze o podpowiedz

pozdrawiam paluchieiwcz82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zrobie jak mowisz korzystajac z ladnej pogody wypiolem stara wiazke silnika i skrzyni biegow zastapie ja inna w lepszym stanie (w tej starej kaptorki od swiec sa troche popekane) poczyszcze wszystkie styki we wszystkich modulach jak to nie pomoze to bede Cie Dirty prosil o pomoc

pozdrawiam Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej niż na moim :) zrobiłem gotowca, zainstalowałem VM Ware, skonfigurowałem i skopiowałem cały folder z DISem z mojego kompa, otworzyłem w wirtualnej maszynie, konfiguracja aby wykrywał głowice i hula bez żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na XP normalnie :) a co to za procek ten Atom?

Ten procek to standardowy procesor do tych pierwszych netbooków(jak eee pc, lub acer aspire). Na lapku jest już działająca INPA. A problem z DIS'em pojawia się na samym początku przy instalacji VMware 6.5, wyskakuje błąd niezgodności CPU. Miał może ktoś taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...