Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Mój znajomy sprzedaje swoją E30 320 z 88r. Auto jest w 4 furtach, kolor to delphin-metallic. Auto jest po lekkim pożarze który opisywałem w swoim topicu. Serio sprzedając swoje auto na pewno bym je nie sprzedał komuś z forum bo nie jestem go pewien, ale te auto sam mu wyszukałem, dograliśmy sporo fajnych rarytasów i aż mi serce ściska że je sprzedaje. Jakbym miał kasę sam bym je brał dla siebie, ale mam inny projekt na głowie. Auto ma najzdrowsze M20B20 jakim do tej pory jeździłem, drugi silnik mamy na części z auta które było po swapie na M50, też fajna zdrowa jednostka w cenie auta. W środku są sportsietze, uwaga nie przetarte!!! Poprzedni właściciel kupił do niej short-shifter (podobno sprowadzony z USA) jest zamontowana kierownica MOMO z homologacją drogową, CHECK Control nie wykazuje błędów. Szybki są nieco przyciemnione, z zewnątrz, auto jest chyba w pełni z fajnymi dodatkami typu lotka (chyba MT I) dokładka czy halogeny. Auto posiada gaz, nie strzela nie prycha pali jak potrzeba. Zawiecha zrobiona, bez potrzeby wkładu pieniążków. Do tego zostaje sporo dodatkowych gratów z naszej magicznej szopki :)

Z rzeczy które są do wymiany i do zrobienia:

-Lewy błotnik do wymiany (jakiś rowerzysta)

-maska do malowania i zderzak.

-lewy grill i nerka i lampa do kupienia (możliwe że ja coś wykopie w swojej graciarni, jak ktoś będzie chciał BH to pomogę w przeróbce)

-zbiornik wyrównawczy do zaklejenia lub do wymiany.

Śmiało można do mnie pisać na PW czy na GG:8767537 zależy mi żeby auto zostało w rodzinie :)

Aukcje wystawiała jego dziewczyna dlatego może nie jest za bardzo fachowo opisane.

BMW E30- 320i (2299222232) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w rodzinie ?? masz fajna siostrę lub kolega ? to się pisze do rodziny a stoją u mnie jeszcze dwie e30 w 4-furtach to coś skleimy :P ja do wzięcia i beemki też 8):dance:

Edytowane przez mariusz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i poszła, chłopak zajarany, prosił mnie o numer, mówiłem mu żeby się odezwał na naszym forum :) Najlepszy tekst dzisiejszego dnia: "kurde ta szpera to z 60% ma" :D nie ma to jak seryjny dyfer :D

PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEMATU :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...