Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten ktoś z kitką to kobieta ? Jeśli tak to wielki szacunek za taką robotę i zrobienie igiełki z autka tak zapuszczonego :)

Oczywiście polerkę musiała zrobić...Ale myślę,że bez polerki po dokładnym umyciu,oczyszczeniu glinką i porządnym nawoskowaniem efekt byłby podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChriS.
Czy ten ktoś z kitką to kobieta ? Jeśli tak to wielki szacunek za taką robotę i zrobienie igiełki z autka tak zapuszczonego :)

Oczywiście polerkę musiała zrobić...Ale myślę,że bez polerki po dokładnym umyciu,oczyszczeniu glinką i porządnym nawoskowaniem efekt byłby podobny.

Taki jak u mnie, ale z bliska widac na mojej bumie rysy polkoliste a tutaj nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam sobie taki temat na 5er i mysle sprawdze czy u nas cos jest. wchodzie i siwezy temat.

chce wyprobowac na swoim aucie politure, samo woskowanie nie robi zadnego efektu.

zastanawiamnie tylko czy politura zawiera jakies substancje scierne?

...politura to raczej nie... ona ma zadanie tylko ożywić lakier, nadać mu taki mokry wygląd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam www.shiningcar.pl Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki samochodowe Meguiar's Car Detailing Kosmetyka Aut Kraków chlopaki mocno obcykane ;)

z tego co wiem to istnieje mozliwosc zaproszenia ich sklepu na nasze forum, dzialali by w stylu Silesia Parts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cuda z lakieru to już tylko z polerką mechaniczną da radę zrobić. Ręcznie można przyzwoity efekt uzyskać a co dopiero maszyną. Niektóre prezentacje na w/w stronie to szok :shock:

Co do sklepu www.shiningcar.pl Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki samochodowe Meguiar's Car Detailing Kosmetyka Aut Kraków to polecam sklep. Od ponad roku zamiawiam tam kosmetyki i nie można narzekać.

Jakby ktoś z Was coś tam zamawiał to w polu rabatowym wpiszcie BMWSport to 5% rabatu dostaniecie na wszystko - zawsze coś ;)

Na mnie wrażenia od dłuższego czasu robią "projekty" tego Pana:

Kosmetyka aut :: Zobacz temat - BMW X6 35d-czarny metalic by Muti

:roll:

Edytowane przez KaroleK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cuda z lakieru to już tylko z polerką mechaniczną da radę zrobić. Ręcznie można przyzwoity efekt uzyskać a co dopiero maszyną. Niektóre prezentacje na w/w stronie to szok :shock:

Co do sklepu www.shiningcar.pl Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki samochodowe Meguiar's Car Detailing Kosmetyka Aut Kraków to polecam sklep. Od ponad roku zamiawiam tam kosmetyki i nie można narzekać.

Jakby ktoś z Was coś tam zamawiał to w polu rabatowym wpiszcie BMWSport to 5% rabatu dostaniecie na wszystko - zawsze coś ;)

Na mnie wrażenia od dłuższego czasu robią "projekty" tego Pana:

Kosmetyka aut :: Zobacz temat - BMW X6 35d-czarny metalic by Muti

:roll:

No, ale to polerka mechaniczna, kilka razy taka i z lakieru nic nie zostanie :P zwlaszcza jak sie ma cieniutki jak moj ;/

ale efekt miazga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...