Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam z uwagi gdyż dziś wracając z Krakowa zahaczyłem o Wrocław przy okazji wyłapałem 400zł mandatu + 5 punktów karnych. Postanowiłem nie napychać. Gminie kieszeni i zakupić telefon taki co by współpracował z moim systemem głośnomówiącym seryjnym w mojej e46.

Z tego co wyczytałem pasuje parę modeli np: Nokia 6310i , 6230i, 6233.

Czy ktoś z was używa któregoś z tych modeli lub podobnych co w pełni będą współpracowały. Chodzi mi o połączenie + książka telefoniczna.

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś 4-stówki za gadanie przez tel?

***** policja szaleje, ostatnio wyczytałem,że mandaty mają być do 10 Tys a w dodatku zbroją się w sprzęt:Kierowcy wesprą budżet mandatami - Moto w Onet także pilnujmy się ,bo jak wiecie nas kierowców Bmw średnio się w Polsce lubi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem nad zakupem zestawu głośnomówiącego Noki jednak skoro jest coś oryginalne po cholerę dokładać kolejne gadżety co tylko zaśmiecają wygląd wnętrza. Nie zależy mi na aparacie nowej generacji telefon ma dzwonić a nie robić zdjęcia i służyć do biegania po necie - takie jest moje zdanie. Zresztą dość szybko zużywam aparaty gdyż moja praca nie należy do czystych. W tym roku już wymieniłem 2 :( Jedynie muszę kogoś dorwać co używa 6310i i sprawdzić czy to działa u mnie normalnie jeśli tak to zakupie aparat.Bo moja X3-02 za żadne skarby nie chce się połączyć. Czytalem takze na temat update modułu bluetooth i za bardzo nikt nie wie czy da się to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem modele takie jak:

Nokia.

X3--02

X3

E51

N8

E72

500

Samsung

S5230 Avila

S5620 Monte

SonyEricson

Xperia X8

Xperia X10 mini pro

Xperia X10 mini

Więcej mi nie wpadło w łapki :D

Każdy z nich widzi Bmw 50307 łączy się z nim ale po 2 sekundach wyskakuje odłączono, w tym samym momencie napis paring zmiana się na successful na około 2-3 sekund i wskakuje ponownie paring i tak do śmierci można klikać. Diody 3 migają podczas parowania w momencie successful zapalają się na chwile lecz po chwili migają ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Dopeadłem dziś swoja X3-02 i pobawiłem się trochę jakimś cudem udało mi sie zmienić soft bluetooth
opisz dokładnie jak to zrobiłeś.

Co to jest X3-02?

W mojej e46 zmieniłem jedną (nie pamiętam teraz którą) funkcję w module ULF z wert_3 na wert_11 i teraz jak odpale samochód i włącze BT w telefonie (Nokia E72) to wszystko działa jak ta lala. Jeśli zaś wyłącze kluczyk i włącze ponownie to łączy się ale telefon nie wykrywa urządzenia audio i nie można rozmawiać przez zestaw. Muszę za każdym razem wyłączać i włączać BT w telefonie żeby działało jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam cos takiego w aucie TELEFON PODSTAWA TELEFONU BMW E46 (2511793836) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko ze chyba ja mam od noki bo jakies papiery byly, tel niestety nie bylo;P ... co z tym moge zrobic ? oprucz wyrzucenia do smieci ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...