Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam w planach zrobić chiptunig w swoim aucie i może jest ktoś chętny (mam dwie osoby z forum tutaj :)) bo można by zrobić grupowy chiptunig co się wiąże z trochę mniejszym kosztem. Robienie programu przewiduje na końcówkę września. Proszę chętnych o zapisywanie się pod spodem :D

Strona tunera: ADT-Tuning Chiptuning DPF/FAP OFF Wrocław TDI CDI HDI DTI DCI DID CDTI CRDI TDCI TDDI FSI TSI TFSI JTD Hamownia Podwoziowa Diagnostyka

Pozdrawiam Hadzi

Edytowane przez Hadzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla, który chciałby alfę 156 JTDm zrobić. Nie będzie to przeszkadzało, że inna marka?

Oczywiście że nie będzie przeszkadzało :D Mój brat będzie robił passata B5 i ja ojca służbówkę w firmie forda 1.3 TDCI będę robił :P

1. Hadzi

2. mrsiwek

3. Krzysiek669

4.

5.

Edytowane przez Hadzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś opinie nt. tej firmy ? Bo w zasadzie 1 slysze i dziwne ze hamownia na kole :shock: Hamował tam ktoś ?

Hamownia na kole była kiedyś, teraz jest stacjonarna... Ja robiłem i jestem zadowolony. Jak chcesz usłyszeć więcej opinii to zapytaj kolegi Roger-Nysa z forum bmwsport.... Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamownia na kole była kiedyś, teraz jest stacjonarna... Ja robiłem i jestem zadowolony. Jak chcesz usłyszeć więcej opinii to zapytaj kolegi Roger-Nysa z forum bmwsport.... Pozdr

wiesz mam odebrana opinie na ten temat robiłem u nich sterownik bo go ujarałem przy update dogadałem sie z cena i robota miało byc naprawione i przeprogramowane na nowego softa pod nowy przepływomnierz,odebrałem autko i puki sie nie zagrzało było ok pojechałem do domu na kompie pod impą sprawdziłem czy wgrał nowy soft,okazało sie ze nie wiec dzwonie do niego posciemniał mnie przez tel ze zrobił to i ze wszystko jest ok ze wcale nie musiał zmnieniac numeru oprogramowania bo zrobił to jakos inaczej,ale silnik po rozgrzaniu nie pracował tak jak powinien kopcił i nie miał siły,dzwonie znowu i znowu jakies tłumaczenia ze wszystko zrobił tak jak powinien pomysłaem ze to wina przepływomierza wiec postanowiłem to sprawdzic pojechałem do kojecina pokolei sprawdziłem 20 uzywanych przepływomnierzy i kicha pomyslałem ze moze nie wiedza co sprzedają i kupiłem nowy przepływomnierz na którym nadal nie było zadnej róznicy w mniedzy czasie z szesc razy umawiałem sie na poprawienie i ponowne wgranie nowego softu ale co przyjerzdzałem (a czasami nawet nie zdazyłem dijechac) bo ciagle cos wypadało ze warsztat nie mógł mi tego poprawic i ciagle sie upierał ze wszystko jest dobrze zrobione,wkoncu odwazyłem sie na drogie podejscie i sam przeprogramowałem sterownik okazało sie ze moja stara przepływka jest dobra i ta co kupiłem równiez działa jak nalezy,auto przestało kopcic i wogole zaczeło noramalnie jezdzic

Nie mówie tu ze adrian nie ma wiedzy czy pierdzieli kazde auto jakie dostaje w rece ale... po tym jak zapłaciłem i odebrałem auto to przy nastepnych probach kontaktu czułem sie olewany tak wiec jezeli chcecie tam robic upewnijcie sie ze zrobi wszystko dobrze za pierwszym razem bo na korekte moze kazac wam długo czekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już zrobiłem... wstawiłem autko o 9:00, a o 14:30 odebrałem. W tym czasie zrobili cały serwis ( wymiana oleju, filtrów etc) + oczywiście wirusek happy_bmw

wszystko działa jak należy. Teraz zostawiłem u nich żonki e46 na uzupełnienie klimy i odgrzybienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Co porobia z 3.0d 184konie w E39? Ktos juz cos modzil?

Dam dzisiaj znać jak Poldek wróci z modzenia tylko ,że z E39 193km (przynajmniej tyle jest w papierach:lol:) ustawiony jest na 10tą tam gdzie ja robiłem, cena wyjściowa 800zł, jak powiedział, że brat (czyli moje skromna osoba:-P) u nich robił 3lata temu i jest zadowolony to usługa będzie wykonana za 600zł .

A Danio to raczej miał z E46, które miały 184Km, no chyba, że było coś już wcześniej modzone :4:

Edytowane przez BASTARS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...