Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

bardzo mi szkoda że nie zdążyłem dojechać. Byłem po 18 z groszem to już nikogo nie było. Mam nadzieje że sobie poradziliście i moja wyprawka w słynnym żółtym worku nie zawiodła :)

a to tak na przeproszenie:

430489_335336113229835_604490980_n.jpg

wykożystałem moją E30 zgodnie z założeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarliśmy z Młodą do domku.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.

Wpadły Beemki do Sobótki, palic, gwałcic i rabowac...zaraz policja się zjawiła ;)

Pamiętajcie - następnym razem email do Komendy Wojewódzkiej :lol::lol::lol:

Staszek/Ania dzięki za torta bmw_2

Mam nadzieję, że wszyscy miło spędzili czas i bawili się dobrze.

LIJO jeszcze raz wszystkiego dobrego.

Dziękuję też wszystkim którzy pomogli w zorganizowaniu dzisiejszych konkursów. Gratulacje dla wszystkich którzy wzięli w nich udział ;)

Do następnego :drunk:

WYNIKI KONKURSÓW:

Konkurs wiedzy o BMW i Klubie

1. Dyziu - 9 pkt

2. Basia - 7 pkt

3. Kosa - 5 pkt

Konkurs na najgłośniejszą Bimmerkę

1. Zuza - 132,4 dB

2. Ewa - 132,1 dB

3. Edka - 131,2 dB

Konkurs na najgłośniejszy wydech

1. Dziki - 130,2 dB

2. Vivek - 127,4 dB

3. Forest - 123 dB

Najładniejsze auto zlotu

1. Przemo - 16 głosów

2. Jaro - 8 głosów

3. Dziki - 6 głosów

Dziękuje również wszystkim za bardzo miło spędzony dzień w doborowym towarzystwie. Świetna imprezka. Organizacja na wielki plus :)

Nawet załapałem się na 1 dyplom :) Dziwi mnie tylko, że tak dużo mi wyszło na oryginalnym tłumiku 328i i oryginalnym wydechem z katami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG Lijo podprowadziłem Ci sweterek przy najbliższej okazji oddam jak przyjedziemy do was.

Nie ma problemu :drunk: Trzeba sobie pomagać :) Myślę ze przy okazji jak będę odwiedzić ciotkę w Świdnicy to sie odezwę :)

Okazja była zacna i dobrze ją wyświęciliśmy:wink:

No ja to wyswięciłem tak, ze juz nie pamietam kiedy byłem tak porobiony :drunk: o 19 wieczorem :bag::bag::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to wyswięciłem tak, ze juz nie pamietam kiedy byłem tak porobiony :drunk: o 19 wieczorem :bag::bag::bag:

Ale Papryki nie skosztowalismy nawet- trzeba bedzie to nadrobic !!! :grill: :drunk: happy_bmw

A co będziesz coś stawiał pytanie_bmwpytanie_bmwpytanie_bmwpytanie_bmwpytanie_bmw :grill::grill:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...