Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Przeglądam E46 na niemieckich stronach bo właśnie tam chce kupić to autko, znalazłem to Gebrauchtwagen: BMW, 320, i, Benzin, Był już oglądany, ponieważ mam tam rodzinę i mówli, że jest w niezłym stanie. Teraz mam pytania ponieważ sprzedawca opuści cenę do 3750EUR. Czy jest możliwy taki przebieg na ten rocznik? Czy cena nie jest wysoka na ten rocznik i wyposarzenie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o to, że auto mosi być obowiązkowo z niemiec, ponieważ rodzina mi dokłada do auta i szukają tam coś ciekawego... Więc nie ma opcji kupna w PL. ALbo jeszcze takie coś Gebrauchtwagen: BMW, 320, Ci, Benzin, Czekam na fajną okazję, najlepiej jakby sie trafiło Coupe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi głównie chodzi o to, żeby był silnik benzynowy R6 o wiekszej pojemności pomyśle w przyszłości :) Jeszcze pytanie mam jak jest z tymi silnikami, czytałem że są one wytrzymałe itp Że duży przebieg (ok. 200k) To mało na te silniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rowne kielichy, szczeliwny w nadwoziu i inne blacharskie sprawy. Wiadmo ze trzeba sie liczyc z tym, ze cos bylo robione ale w granicach rozsadku. Nie kupujesz nowki sztuki tak, ze nie odrzucaj samochodow ktore maja np blotnik w innym odcieniu. Patrz zeby mialy rowno kielichy, podluznice w calosci i inne glowne elementu budy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem że są one wytrzymałe itp Że duży przebieg (ok. 200k) To mało na te silniki

w sumie ja mam m52 TU,ale to prawie to samo co m54,mam 260 tyś i.....nic,jak ktoś pisał,czujnik wałka wymieniałem,raz cewke,a jest w budzie e39 turas,czasami za TIRa robił:-P,naprawde,jeśli chodzi o motor,jest OK(oczywiście odpowiednio traktowany,ale to jak ze wszystkim)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...