Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Interfejs zakupiony od viakena

Interfejs diagnostyczny USB BMW GT1 DIS + INPA we wtyku OBD2 16pin

+ adapter z gniazda OBD2 na okrągły wtyk BMW 20 pin

PEŁNA OBSŁUGA BATTERY I IGNITION

Po wielu kombinacjach wczoraj udało mi się połączyć z autem aczkolwiek battery i ignition są nadal białe kropki, czy tak ma być to już pytanie do sprzedającego ale fejs działa i błędy czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To nie wina windowsa tylko interfejsu. Dali ci zwykłego vaga i dla tego nie pokazuje kropek bateri i zapłonu. Gdzieś na forum pisałem jak dorobić wykrywanie lub zrobić je na stałe

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wina windowsa tylko interfejsu. Dali ci zwykłego vaga i dla tego nie pokazuje kropek bateri i zapłonu. Gdzieś na forum pisałem jak dorobić wykrywanie lub zrobić je na stałe

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

O.K. Dzięki

Poszukam na forum odpowiedniego info jak to zrobić aczkolwiek miał mieć pełną obsługę battery i ignition:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Mam taki problem. Wczoraj dotarł do mnie interfejs do mojego BMW. Wybrałem taki jaki polecił mi jeden z doświadczonych użytkowników forum ( Interfejs BMW K+D-CAN INPA DIS Full Serwis '96-'14 (5017581837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ). Interfejs-sterowniki zainstalowały się automatycznie po podpięciu do kompa (Lenovo Y580 z Win7 64bit). INPe pobrałem z linków podanych w instrukcji. Były tam 4 wersje:

a) INTERFEJS K+D-CAN

MODELE DO 2014r.:

INPA 5.06 MENU PL DLA WIN 64-BIT (PAKIET ZAWIERA NCS Expert DLA WIN 64-BIT)

b) Interfejs BMW D-CAN :

MODELE POWYZEJ 2007r.

INPA 5.02 (pakiet 10.0.4 + aktualizacje)

c) INTERFEJS BMW K-LINE:

MODELE DO 2004r.:

INPA 5.00 (pakiet 10.0.2)

d) INTERFEJS BMW K-LINE:

MODELE 2004-2005r.:

NPA 5.02 (pakiet 10.0.4)

Z racji że mam taki model auta, BMW e60 530d LCI 10.2007r. Wybrałem pozycję "a". Zainstalowałem ją według filmiku instruktażowego dostarczonego do tej wersji. Prawie wszystko poszło tak jak w filmiku. Prawie, bo w OBDSetup.exe mam przy jednej pozycji info "warning" (na filmiku było wszystko "ok"). W lini "Value Start =3 Expected =1 Warning". Po takiej instalacji podpiąłem się pod auto. Przy baterry i ignition były czarne kropki. Ale po wyborze auta, nic nie mogłem zrobić. Bo przy każdej pozycji wyskakiwał błąd. Proszę o jakieś porady. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam mały problem z INPĄ i USB-ODBII auto e39

INPA łączy sie tylko z silnikiem i skrzynią .. nie wykrywa Zapłonu i Batt., kabel dostałem od znajomego któremu robiliśmy nie raz e46 ale przez przejściówke na okrągłe złącze .. winnym jest sam kabel ?

dzięki

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno polecić sprawdzony, wszystko na allegro to chinole, bierz pierwszy lepszy, robię też obd na coma, działa z przejściòwkami na USB, ale wykrywanie baterii i zapłonu działa nie tak jak powinno

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...