Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Wiekszosc leszczy, ktorzy kreca liczniki nie wie, ze w E39 zapisuje sie w module swiatel. Druga sprawa to taka, ze nie rozumiem dlaczego producenci lepiej nie chronia tych danych.. Powinny byc zapisane na jakichs kosciach wlutowanych gdzies na stale, ktore maja pod kompem tylko mozliwosc odczytu. Ciekawe jak to jest w nowych bumach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa to taka, ze nie rozumiem dlaczego producenci lepiej nie chronia tych danych..

jakby ludzie nie szukali "okazji" w 10 latkach z przebiegiem 40k km to nikt by nie kręcił. a co do sprawdzenia to przegląd historii może dać jakieś pojęcie o przebiegu.

u mnie jest 280k km i jestem z tego dumny :)

ale wiem że furę kupi ew ktoś kto się na tym troszkę zna. na alledrogonikt kijem jej nie dotknie...

PS. a co z przebiegami z kluczyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam coś takiego Interfejs BMW Renault Fiat VW OPEL Audi + adaptery (2689723290) - motoAllegro

jesli chodzi o inpe to łączy sie własciwie tylko z silnikiem , abs , airbag i to chyba tyle z reszta sie nie łączy...

dwa razy udało mi sie połączyć ze wsztstkimi modułami w kts boscha... ale teraz znów nie wykrywa np: klimy , czujników pdc itp...

dziwne to dla mnie nie wiem gdzie leży przyczyna , czy jest ona po stronie interfejsów czy może moduły nie chca sie lączyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam coś takiego Interfejs BMW Renault Fiat VW OPEL Audi + adaptery (2689723290) - motoAllegro

jesli chodzi o inpe to łączy sie własciwie tylko z silnikiem , abs , airbag i to chyba tyle z reszta sie nie łączy...

dwa razy udało mi sie połączyć ze wsztstkimi modułami w kts boscha... ale teraz znów nie wykrywa np: klimy , czujników pdc itp...

dziwne to dla mnie nie wiem gdzie leży przyczyna , czy jest ona po stronie interfejsów czy może moduły nie chca sie lączyć...

a pisałem,weź fejsa od grześka,będziesz miał dobry towar i dostaniesz darmowy instruktarz,to nie.Teraz to sie męcz z allegrowym złomem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pisałem,weź fejsa od grześka,będziesz miał dobry towar i dostaniesz darmowy instruktarz,to nie.Teraz to sie męcz z allegrowym złomem

Po pierwsze nie kupiłem tego fejsa tylko go dostałem a po drugie zostaw swoje głupie komentarze dla siebie bo takim gadaniem nic nie wnosisz do tematu po trzecie nie przypominam sobie abys mi proponował zakup interfejsu od grzeska...

Grzesiek 2304 Jestem z jeleniej góry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Podobna zawartość

  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...