Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się zorientować ile mniej więcej może kosztować robocizna jeśli chodzi o SWAP'a. Czy ktoś się orientuje? Silnik m50b25 (bez vanosa) na m50b25 (z vanosem). I czy jest jakaś różnica w osprzęcie między bez vanosowym a vanosowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi w swapa to około tysiaka max 1500 , różnica wydaje mi się żadna bo to m50 tylko tyle że z vanosem więc osprzęt ten sam i moc ta sama tylko z vanosem rozwijana jest od dołu czyli piecyk bardziej elastyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... chodzi mi konkretnie o ten sam silnik tylko bez vanosowy na vanosowy bo mniejszy to już jednak za mało pod stopą a duży już trochę większy żłopuś. :) Myślałem, że przy zamianie na to samo nie potrzebna jest wiązka ale ufam, że wiecie co mówicie i skoro uważacie że lepiej z wiązką i osprzętem to nie będę się sprzeczał. :) Thx Guys. ;)P.S.: A tak btw to co to jest to EWS?? :D

Edytowane przez Szpadyzor71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.8 to jeden z najlepszych silnikow BMW, bardzo dobre osiagi w porownaniu do spalania, ale spojrzalem teraz na Twoj avatar.. I zajarzylem, ze szukasz M50, a nie M52 wiec w M50 nie ma 2.8 litra bo widze tez po avatarze, ze masz E30 w kombii chyba :( sory za zamieszanie. Chyba, ze da rade to zrobic :)

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to nie jest kwestia szukania M50, tylko większego motoru narazie nie chcę, no chyba że spalanie jest na tym samym poziomie, a budę mam E34 i jeszcze jest rześka. A myślałem że jak kupie goły silnik m50b25 z vanosem to nie będzie problemu z osprzętem (myślałem że zostanie) ale koledzy (grzesiek2304) uświadomili, że jednak osprzęt potrzebny, więc teraz myśle czy nie lepiej opchnąć to i albo iść w ekonomie i klasyke (e30 z mniejszym motorem), albo opchnąć to, dołożyć drugie tyle i kupić coś nowszego np tak jak mówisz coś z m52b28, lub ewentualnie tds'a. Bo słyszałem że te w e39 już się lepiej spisują od tych w e34.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...