Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co kojarzę to Forest miał coś w tym stylu...

Nie widzę aukcji bo mam w robocie zablokowane allegro a w domu wysypał mi sie komp i od soboty nie śmiga.

Ja zderzak kupowałem w Niemczech - 1300 zł. Nie było problemu z dopasowaniem ale okazało się, że trzeba trochę rzeczy dokupić (wloty na tarcze, ślizgi, uszczelkę, wlot powietrza). Nie mniej jednak twierdzę, że lepiej kupić używany oryginał niż nowy zamiennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlot powietrza ????

Niektórzy nazywają to kierownicą powietrza, inni centralnym wlotem powietrza, chińczycy pewnie mają swoje nazwy.

Taki element wykonany z nieekologicznego materiału, umieszczony z przodu silnika, ciągnący się od wlotu powietrza przy intercoolerze, poprzez nerki czy tam grill aż do górnych mocowań przy pasie przednim. Jeśli zmienisz zderzak na mpakiet to bez wymiany tego elementu za cholerę zderzaka nie zamontujesz.

Ale oczywiście możesz próbować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to ci cos pomoze to mialem od nich zderzak do E36. Siadl bez najmniejszych komplikacji i jest dosc wytrzymaly. Odbil sie nawet raz od compacta niestety pekl ale niegroznie. Krawezniki i przycierki wytrzymuje.

wiec można się skusić na taki zderzaczek jak sprawdzony happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go dalej eksploatuje i rzeczywiście przy jakimś lekkim przyciśnięciu do krawężnika czy obtarciu dość dobrze to znosi nawet z tej strony gdzie jest pęknięty na razie się nie powiększa pęknięcie

a kupowałeś caly komplet z halogenami kratkami itp. czy osobno składałeś ? i to jest tak faktycznie jak kolega FOREST pisał z tym filtrem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zderzak jest przygotowany do montażu i na pewno wszystko będzie pasować

znalazłem używke org. za 1100 złych --a dzisiaj widziałem u mnie na ulicy kolo ma założony nie oryginalny jeszcze nie polakierowany, i ci powiem że nie za bardzo to on był spasowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he wszystko się da zrobić to jest materiał PP podgrzany odpowiednio formuje się ładnie ale to trzeba umieć i chcieć, a nie kupić na sztukę założyć i jeździć i straszyć, jak już kupisz to przyjedź do mnjie do firmy to zalożymy porządnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...