Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panowie znalazłem zderzak m pakiet z auta 2002 i to jest już po lifcie tak???? jest jakaś różnica w zderzakach miedzy przed a po lifcie ?????????

zderzak przód przedni BMW 3 E46 M PAKIET SEDAN (2755417987) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to czy poliftowy spasuje tak jak przed liftowy

Pewnie tak ale pamiętaj o wymianie ślizgów i innych rzeczy o których juz pisałem.

Zrobisz jak uważasz ale moim zdaniem skoro przód masz przedliftowy to szukaj takiego zderzaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak ale pamiętaj o wymianie ślizgów i innych rzeczy o których juz pisałem.

Zrobisz jak uważasz ale moim zdaniem skoro przód masz przedliftowy to szukaj takiego zderzaka...

no właśnie o to chodzi że ten mi się bardziej podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

tak pomyślałem żeby teraz się zabrac za tył m-pakietowy

czy przy tylnym zderzaku tez trzeba kombinować żeby załozyć ori ?????

Zderzak tylny BMW E46 M-PAKIET, sedan - tył (3729823952) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. cos takiego znalazłem

a i jeszcze co do dyfuzora , mam wydech dwu rurke -są jakieś różnice w tych dyfuzorach w miejscu wydechu ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Boczne są inne, a ten tylny wywalasz całkiem. Reszta pasuje. Widzisz dobrze że pomyślałeś z tym dyfuzorem, bo ja wziąłem tak jak do mnie, czyli 2.0d i jak chciałem pokombinować z wydeszkiem to okazało się że lipa bo mam tam tylko wąski otwór. A jako, że brałem nowy ten dyfuzor i z klapka na hak dałem ponad 5 stówek to szkoda było ciąć i już do sprzedaży tak jeździłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wracajac do zderzaka m pakiet -tam są czujniki parctronika na listwie a ja mam u siebie na dole w tym śmiesznym jakby dyfuzorze-i teraz pytanko takie,czy te czujniki są takie same ze będę je mógl tylko przelozyc czy są jakieś roznice i będę musial dokupić czujniki ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...