Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem taki problem u siebie. I zrobiłem to tak:

1.Sciagnąłem podsufitke

2. oderwałem cały materiał

3. wyczysciłem cała płyte nitrem

4. kupiłem materiał na allegro ( tani jak barszcz)

5.kupiłem puszke budaprenu

6. wysmarowałem pędzllem całą płyte

7.na to rozłozyłem materiał , ladnie go rozciagając

8. wyschło przez noc

9. po wycinałem wszystkie otwory i...

10. Gotowe do montazu :)

Ja zrobiłem sobie w kolorze czarnym a do tego obiłem przednie słupki i pomalowałem srodkowe i tylne na czarno.Efekt superowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz kolego czy miales jakies problemy z demontazem podsufitki? znajomy tapicer uswiadomil mnie ze w niekturych markach samochodow podsufitke mozna wyjac tylko przez przedni lub tylni otwor po demontazu szyby co stanowi niemaly koszt i problem, nie wiem jak to jest w przypadku e36 coupe bo nie zaznajamialem sie z tematem, ale patrzac na swoja mam ochote sie za to zabrac no i przypadkiem natrafilem na ten temat wiec pytam

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem po wypraniu tapicerki w byłej e34. Ale bez problemu, kupiłem na allegro klej o nazwie Bonaterm. Po wyschnięciu nie było śladu klejenia, nawet nie było plam na podsufitce. klej nie był drogi, z przesyłką pon.50 zł. Instrukcja zastosowania jest razem z klejem.. Do klejenia nawet nie wyjmowałem podsufitki, poluzowałem tylko śruby i mocowania, opuściłem podsufitkę, troszkę się pogimnastykowałem, potem montaż i po bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomagałem NEMowi w wyciągnięciu podsufitki z szyberdachem bardzo proste w sedanie wychodzą przez tylne drzwi pasażera a materiał który się odklejał został zerwany całkowicie i podsufitka pomalowana na czarno oczywiście matem efekt nie zły poproś NEMa o jakieś fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...