Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

wiecie coś na temat tych lamp? moze ktoś ma ????

LAMPY ANGEL EYES BMW E46 98-01R BIAŁE RINGI CCFL ! (2814050672) - motoAllegro

LAMPY SOCZEWKOWE DEPO/FK BMW E46 SEDAN ANGEL EYES (2814286140) - motoAllegro

szukam gratów zeby po zimie jakoś wyglądało autko,dla tego sie dopytuje co chwile o jakieś graty -zbieram wasze opinie itd.zeby na wiosne wyfrunąć już ładną furką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie coś na temat tych lamp? moze ktoś ma ????

LAMPY ANGEL EYES BMW E46 98-01R BIAŁE RINGI CCFL ! (2814050672) - motoAllegro

LAMPY SOCZEWKOWE DEPO/FK BMW E46 SEDAN ANGEL EYES (2814286140) - motoAllegro

szukam gratów zeby po zimie jakoś wyglądało autko,dla tego sie dopytuje co chwile o jakieś graty -zbieram wasze opinie itd.zeby na wiosne wyfrunąć już ładną furką

dostałem mało odp na ten temat -jednak stawiacie na depo -kupiłem te drugie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czemu akurat te drugie a nie Depo? Co do ich jakości jak i solidności można poczytać pozytywne opinie na forach,nie tylko tym ale ogólnie samochodowtych. W takim razie jeśli juz kupiłeś to chociaż daj znać jak się sparwują:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich lamp polecam wrzucić żarniki xenon listewki pod lampe z dziurą na spryska 27zł nowa wyciąć zaslepki w kształcie sprysków polakierować i żaden niebieski misiek nie będzie sapał :lol: o xenon

Co mądrzejszy chce aby te spryski uruchomić ;) Niedziałające są podstawa do zatrzymania DR - mi kiedyś tak cham jeden zatrzymał DR :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mądrzejszy chce aby te spryski uruchomić ;) Niedziałające są podstawa do zatrzymania DR - mi kiedyś tak cham jeden zatrzymał DR :(

hehe wypiął bym się na taką pałe akurat w bmw spryskiwacze działają co kilka uruchomień spryskiwacza wycieraczek dla oszczędności płynu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...