Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

w sobotę rano wybrałem się z synem na zakupy w czasie jazdy w bagażniku zaczęła mi się tłuc butelka z olejem silnikowym jakieś 0,5l zatrzymałem samochód i poprosiłem syna zęby dolał te resztki (silnik zimny)

oczywiście pojechałem dalej po powrocie z zakupów kiedy podjeżdżam pod dom zauważyłem ze mocno dymi mi się z pod maski okazało się ze syn nie zakręcił korka wlewu oleju w wszystko wywaliło na silnik ( korek przepadł) zostawiłem samochód wsiadłem w drugi i pojechałem szukać korka

oczywiście nie znalazłem wiec zaczął się dramat sobota kolo południa gdzie kupić

objechałem pobliski szrot nic pobliskie sklepy i hurtownie nic na allegro znalazłem że na karmelkowej jest gonie tam ale zły nie pasuje do m 51 (załamka)

objechałem wszystkie sklepy w okolicy po całej długości nic

ogień dalej lecę na Kleczkowską na port części do różnych samochodów w tym bmw i opel ale znowu lipa nie ma

wróciłem do domu załamany myślę jak tu wytrzymam 3 dni bez ,,śnieżynki'' bo tyle miej więcej będzie trwać przesyłka z allegro

stoję tak koło auta i nagle przeszedł mnie SZATAŃSKI PLAN :

A MOŻE KOREK OD PASSATA PASUJE?

AAAAAAAAAAAAAA SZOK !!!!!!!!!!!!

korek od Passata b3 1.8 benzyna pasuje idealnie do bmw 2.5 tds

tak to SZAJSWAGEN ratuje życie BMW :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym in tak kupił korek od bmw!! Bo ten od SZAJSWAGEN nie ma napisu CASTROL i BMW

Ja u siebie też nie mam napisu CASTROL i BMW - starszych modelach nie było (pewnie Dudek też nie miał ;))

Dudek możesz także poszukać korka od opla omegi B - wyciągnięte z wikipedii - http://pl.wikipedia.org/wiki/Opel_Omega:

Diesla

  • 4-cylindrowy
    • 2.0 R4 DTI 16V o mocy 100 KM (X20DTH) w latach 1997-1999

    [*]6-cylindrowe

    • 2.5 R6 12V TD o mocy 130 KM (kod: 25TD) w latach 1994-1999
    • 2.5 R6 12V TD o mocy 131 KM (kod X25TD) w latach 1996-1999

Pierwszy z wymienionych sześciocylindrowych silników wysokoprężnych jest jednostką zapożyczoną od firmy BMW (tzw. TDS, konstrukcja austriackiej firmy Steyr), w którym została obniżona moc o 13 KM, kolejna jednostka na liście jest to ten sam silnik zmodyfikowany przez Opla w celu spełnienia normy emisji spalin Euro 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja rodem z GTA

dobrze ze kierowcy drugiego auta niewyrzucil na swiatlach :P

Ja u siebie też nie mam napisu CASTROL i BMW - starszych modelach nie było (pewnie Dudek też nie miał )

Mial mial bo mi plakal przez telefon dobrze ze nie skonczyl z soba przez ten korek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie było blisko siedziałem na krawędzi sky towerze i zastanawiałem się czy jeszcze odzyskam korek ale akurat przejeżdżał NEM i mnie sciągnął na dół i wytłumaczył mi że jeszcze nic straconego

ha SAGUI ja miałem taki ładny napisz CASTROL i narysowany znaczek oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...