Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze nie pisalem jak flaszke, nie pamietam jak to sie pisało... chenesi ;)

na niedziele postaram sie miec przy sobie jak bys juz chcial

Sorki za zawracanie głowy, ale zapomniałem ze biorę udział w licytacji. Jak na złość wygrałem... Ale na szczęście nie tak drogo bo 44 zety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja by na Twoim miejscu ani tego ani tego. NFS ma grafike coraz lepsza wszystko plynne itd ale nierealistyczne strasznie prowadzenie aut. z kolei F1 gralem chyba 2010, to calkiem,calkiem bylo. wiec z tych dwoch lepiej f1,real style driving i grafa fajna juz musi byc,ale lepiej bys zrobil jakbys gran turismo 5 kupil:drool: jestem fane tej gry od 1996 :D i jak auta to tylko to,lecz wtrace tutaj ze nabylem kiedys tam xboxa i zaczalem grac we forze motorsport teraz kupilem forza horizon i powiem Ci ze do gt5 jest przepasc ale dopracowane wszystko jest ogromnie jak na X-a,no ale Ty PS# wiec GT5bmw_2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro F1 i nfs nie można porównać, nfs-a mam i to wyścigi po mieście z policją itd. fajne na odprężenie. F1 jest mega trudnym symulatorem bolidów, więc jak dasz na pełen profesjonalizm to ciężko się jeździ i walki o 0,001s, polecam ale tylko dla fanów f1. Jak piszą koledzy polecam także GT5, najbardziej wszechstronna gra samochodowa na PS3. Z innych tytułów polecam całą serię Uncharted zwłaszcza 2-kę, serię god of war, ale grając od początku serii żeby się wczuć w klimat, Batman 1 i 2 no i oczywiście skyrim, ale to już masz przerwą w życiorysie na rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...