Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Oferta - BMW M5 - witam.Do sprzedania oryginalne m5 5.0 400km auto świeżo sprowadzone w oryginalnym stanie, w ostatnim czasie wymienione opony Michel

Witam,

czy ktoś z kolegów może wie coś o tym aucie?? Cena całkiem, może jest ktoś okolic, komu chciałoby się obejrzeć. Jeżeli nie, to sam chyba pojadę, w końcu z Wrocławia daleko nie jest:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka super,też się zastanawiałem nad M ale sam nie wiem ,widzisz jakie ceny za poszczególne wymiany ??? to chyba nie na moją kieszeń ,chociaż M to już wypas i ta moc (pięknie)

ogólnie też bym miał problem z ogarnięciem z sprawami technicznymi jak by coś siadło ,z moim autem mają problemy mechanicy a co dopiero jak bym im postawił emke pod nos

ogólnie fajne auto i cena dobra ,mam nadzieje że się nie kryje coś w niej--musisz dobrze ją obczaić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zainteresowanie wątkiem spore:) Przypominam, że jest to cena bez opłat, czyli pewnie trzeba doliczyć parę tysi PLN. Mimo wszystko i tak podejrzanie tanio. Poza tym musieliby się wypowiedzieć znawcy E39, bo wydaje mi się, że przód jest poliftowy... Poza tym czytałem, że przedlftowe E39 M5 mają problemy z braniem oleju.

Blachy nie są czasami niemieckie? Auto niby z Włoch...

Generalnie to powoli szukam auta na weekendy, na wiosnę zacznę na poważnie, na razie się tylko rozglądam:) w takiej cenie to można czasami E36 M3 znaleźć.

Może na weekend zadzwonię i pojadę obadać. Jeżeli naprawdę wszystko ok to kto wie:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym miał na żeby zaiwestować ... :) ale temat jest o M5 za śmieszną kase.... masz z wrocka blisko to pędź oglądać.. do aso jedź i przetrzep auto dobrze

chodzi mi o to ze co innego zarobic 2 tysie a co innego 25, okazja okazji nie rowna

ja tez kupilem auto okazyjnie ale nie ma co porownywac mojej czy Twojej okazji do tej tu prezentowanej ceny

i w az takie okazje nie wierze

dobre sztuki chodza za 60, kozaki za 80, a jak z takim autem w***iesz sie na mine to pieniadz poplynie prze szerokim strumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak fura jest do oplat, mysle, ze z 5 tys oplaty by wyniosly. Jedz i obejrzyj :)

nie pojade bo jezeli rzeczywiscie bylaby to okazja 1 na milion to juz nigdy nie moglbym zasnać

reszta kosztow to juz drobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...