Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

wszystko zależy jakiej mocy masz ten wzmacniacz...

Coś takiego np : SINUSLIVE BCS-1600 KABLE OKABLOWANIE WZMACNIACZ (2943422402) - motoAllegro

lub Zestaw okablowania PAKC.42B z kondensatorem 1,2F (2874524197) - motoAllegro

Edytowane przez pawel83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób sobie sam kable....... ja zawsze sam robie... kupuje na metry zasilający....... ile tam potrzeba.. potem kupuje oprawke bezpiecznika i bezpiecznik.. w zależności od mocy wzmaka. ja mam 40A. niewiem czy masz radio ori czy co nawet nie napisałeś jakie radio do czego ma być podłączony ten wzmacniacz..... napisz

jakie auto

jaki wzmacniacz

gdzie masz aku

gdzie chcesz go zamontować

jakie radio masz (czy oryginalne czy jakieś dodane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód bmw e36 compact radio Kenwood 4047ua wzmacniacz w bagażniku aku z przodu

Zestaw kabli Renegade 20mm2 do wzmacniacza SM-117 (2892188017) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. myśle że takie kable wystarczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup lepiej na metry zasilający!!!! i oprawke....... te kable co dają do kompletów to porażka jak nic,,,,,

za kabel w sklepie zapłacisz chyba 4zł z metr ale bedziesz pewien że średnica bedzie odpowiednia.. w zestawach kabla w środku jest prawie nic..... a osłony na nim więcej niż drutu....

przewód chinch kup jakiś lepszy może być nawet ten co wkleił Soul Rea.......

je śli chcesz zestaw to dobre zestawy zaczynają się od 300zł a sam zrobisz za max 70zł.... i bedzie taki jak ten za 300 lub nawet lepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacz mimo wszystko też ma swoje zabezpieczenie na pewno kable zasilające powinny być grubsze + - a co do podłączenia wzmaka z radiem wystarczy ci przewód RCA (cincze) do tego pobudzacz sygnału czy jak go tam nazywają ale on już tylko cieniutki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Dyzia również swego czasu kupowałem porządne kable grube jak palec z miedzi beztlenowej na metry do tego złączki,bezpiecznik automat 80A i tylko do radia kupiłem czincze + sygnał do włączania wzmacniacza,kolego jeśli będziesz miał dobry wzmacniacz np 1000W rms to polecam kondensator 2farady do tego podłączyć jeśli masz z 500-600W w rms to 1farad wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...