Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra to jakie polecacie i w jakiej cenie?? mam 150 zl na przewody

poczytaj ten temat bo właśnie sprawa kabli jest wałkowana wiem że masz 1,6 a nie 2,5 ale jeżeli chodzi o firmy to masz opinie tutaj a wybór należy do ciebie :wink: http://www.maxbimmer.pl/f27/kupie-kable-zaplonowe-e30-325-320-m20-20711/

Edytowane przez mariusz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...

Ku..wa co to jest Sentech? Czy to aby nie klon czy jakiś inny twór wspaniałej firmy bodajże jamex której to przewody zapłonowe za czasów mojej młodości nie tak odległej nie chciały współpracować z jakże niewymagającymi silnikami S01-Z3A czyli WSKami...

Sam mam przewody Sentecha z innego auta które nowe pracowały gorzej niż połamane oryginalne 18 letnie.

Przewody "specjalne" świece "specjalne" do elpidzi- kurde ale marketingowcy sobie używają :D

A gdzie ta ich specjalność? Niech ktoś mi palcem pokaże a ja wezmę mądre książki i wtedy to skonfrontujemy.

Artykuł mnie przeraził - no cóż całe życie się widocznie będę uczył a i tak głupi umrę jak będę więcej czytał takich artykułów. Przewody silikonowe i izolacje silikonowe (mam z przetwórstwem tworzyw styczność) mają jedną wadę: cena.

Artykuł taki sobie ewidentnie sugeruje że sentech jest co by nie mówić świetny, a wcale nie jest i mogę to empirycznie udowodnić. Zapłon mieszanki LPG z powietrzem też wcale nie jest utrudniony. Ma nawet lepsze parametry spalania niż Pb z powietrzem- wynika to z prostej fizyki.

Artykuł zapewne pisany przez jakiegoś marketingowca z sentacha...

Marianciu kup sobie przewody hmmmm czyje? Kup Beru- zapomnisz co to są przewody WN.

...ale nie skoro szukasz rozwiązań budżetowych kup sobie "boszki".

...ale tu jest drugi knyf- nie kupuj bosha dedykowanego do e30 a do volvo 740 2.0.

Uśmiejesz się z ceny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją zrobiłem 200.000 km na gazie bez wymiany kabli wn. tzn raz się skusiłem i załozyłem właśnie kable o których mowa i po paru miesiącach wróciłem do orginałów(beru-których na szczęście nie wyrzuciłem) bo cyrki się działy.potem kupiłem boscha i miałem je 8 dni,dopóki mi jakaś łasica wszystkich nie przegryzła hehe.także jeżdżę nadal na tych które były od początkukuog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...