Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

macie może jakieś doświadczenia co do firm i zestawów takich śrub ?? jakie stosujecie ?? czy mają takowe rozwiązania sens?? wiadomo że to raczej uchroni tylko przed amatorem ale może polecacie coś skutecznego co by aluski pozostały na swoim miejscu a nie na allegro wbrew woli właściciela :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic ci nie pomogą takie śruby jeżeli będą chcieli ukraść koła to ukradną wiem że chodzą z całym zestawem różnych końcówek które są ogólnie dostępne do kupienia

więc czy jest sens ???

tak ale kazdy zestaw jest inny ja juz zgubilem taka łamiglowke i mialem problem z odkreceniem podkreslam ja mialem czas.Wiec ma to sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze lepiej nie używać takich wynalazków bo czasem jak sie tak śruba ukręci to są problemy zeby odkręcić koło teraz tak kół nie kradną jak kiedyś chyba ze stawiasz auto w takim miejscu że się prosi o to

popieram razy 2,nieee ,razy 10....a wiem co mówie:p(doświadczenia własne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak beda chcieli ukrasc to przeciez oni nie ida z lapanki ze dzis jedziemy krasc

tylko kilka dni wczesniej juz ogarna temat auta gdzie parkujesz itp i przymierza czy im koncówka bedzie pasowac

posadzili tak mojego kumpla A8 na ceglach

ja osobiscie mam oryginalne sruby na zime a na lato nie mam bo z tym dystansem sa za krotkie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szit planuje wrzucić keskin lub sznycla 3ltg na lato to w pracy zamiast pracować na nocce będę pilnował kół po....any kraj :( myślałem że chociaż trochę by to spowolniło kradzież poprostu aby poszli złodzieje tam gdzie będzie łatwiej i szybciej pod domem to nie problem gorzej niestety pod zakładem pracy gdzie już w nocy znikały kółka z aut i to dużo gorsze niż 3ltg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam używam i krótkie, i długie mam antykradzieżowe, jak za same opony zapłaciłem ok.4tysie to wolę nie kusić losu, chociaż śruby zabezp. kupiłem przed wyjazdem do Polski, tutaj się raczej nie boję. Oczywiście wszystko da się odkręcić, ale można utrudnić życie złodziejowi, wydłużyć czas odkręcania, może akurat sobie odpuści, albo ktoś go złapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystko da się odkręcić, ale można utrudnić życie złodziejowi, wydłużyć czas odkręcania, może akurat sobie odpuści, albo ktoś go złapie.

właśnie o to mi chodzi tak jak piszesz ukraść da się wszystko złodziej woli iść tam gdzie łatwiej i mniejsze ryzyko wpadki tylko czy przez takie śruby nie będzie właśnie problemu ? pewnie lepsze są jakieś konkret a nie typowa china z plasteliny gdzie klucz się zaraz ukręci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych śrub się nie dokręca na maxa jak pozostałe zwykłe. Przecież nie mając odpowiedniego sprzętu złodziej i tak nie odkręci nawet lekko zakręconych. Mi się nigdy żadna nie ukręciła, a dokręcam na tyle, że na pewno trzyma koło dobrze. Ja mam 2 komplety, jedne coś koło "stówki" kosztowały, a drugie ze dwa razy więcej, ale są mega długie, pod dystans 25-30mm. Są różnych firm, ale zabij, nie pamiętam jakich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro zamiast pracować będziesz pilnował to lepiej sobie je ubezpiecz i święty spokój.

a co mi z ubezpieczenia kasę dostanę fakt a felg i tak nie będzie i tak wkółko ?? kupić następne ubezpieczenie i czekać aż znikną ?? nic tylko do jakiejś mafii wstąpić wtedy będą się bali ukraść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w coupe miałem takie śruby nic się nie działo ale fakt nie dokręcałem pneumatem ani żaden gumiarz czy przez to nigdy nie ukradli raczej wątpię były za to z obrotowymi pierścieniami dosyć ciężkie do odkręcenia a wbić coś w nie nie było gdzie niestety poszły z poprzednią a teraz takich jak miałem nigdzie nie widzę do sprzedania , myślałem może że koledzy z większych miast mają jakieś patenty lub sprawdzone sposoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...