Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym się dowiedzieć czy ktoś ma dojście do sprawdzenia klamki bagażnika od e6x/e9x czy wymiarami będzie pasować do e39, pytam gdyż chcę zamontować taką kamerę z przyciskiem a jeżeli nie podejdzie to będę skazany na tą z podświetleniem tablicy.

Ostatecznie z funkcja dzień/noc na wzór ramki pod tablice rej.

bmw_1

Edytowane przez szmajchel17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie kupiłem taką ramkę jutro zakładam

koleś ma w alfie 159 i za tą cenę naprawdę warto a praktycznie jest nie widoczne oczywiście obraz nie jest HD ale dosyć dosyć ma do tego szeroki kont widzenia i jest regulacja nachylenia

postaram się jutro ogarnąć z tym to wrzucę fotki sam ocenisz

NVOX KAMERA COFANIA w ramce tablicy rejestracyjnej (2977613303) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, miałem u siebie zamontowana kamerę z lampka od podświetlenia tablicy rej. w Leonie i nie narzekałem... w dzień wszystko pięknie nawet "fugę" było widać między kostka, ale w nocy pozostawiała wiele do życzenia. Zamontowane żarówki Led te najmocniejsze fakt faktem na lusterka było ok, ale jeżeli chodzi o obraz w kamerze no to już nie było tego efektu...

Dlatego zastanawiam się bardzo nad ta ramką pod tablice rej. z podczerwienią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj powalczyłem trochę ale niestety nie skoczyłem praktycznie przewody do radia puszczone do tego kabel zasilający do kamery też jeszcze nie podłączony a roboty w cholerę bo ja mam turaska i lampy wsteczne nie są na klapie no i oczywiście niejsce na przykręcenie ramki po prostu otwory się nie zgadzają trzeba będzie jakieś blachowkręty no i otwór zrobić na przewody zasilające albo puścić pod lampkami oświetlenia rejestracji ale chyba tak będzie kicha bo lekko będzie go widać więc otwór raczej nie unikniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tu jest pytanie którędy puścić te kable żeby nie były widoczne :|

bo jeżeli chodzi o tą z kamerkę z podświetleniem tablicy rej. to Led nie daje tak mocnego światła,a lampka bez kamery rzuca mocniejsze światło i trochę to nie wygląda... i dlatego pytałem o tą "klamkę" od bagażnika czy pasuje

bmw_0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wszystko podłączyłem i jestem mega zadowolony fajnie widać obraz całkiem całkiem trochę małe natężenie kolorów.

strasznie dziwnie się parkuje na samą kamerkę prawie pocałowałem megankę sąsiada :)

oczywiście to jest tylko dodatek żeby widzieć czy z tyłu nie podleciało dziecko albo nie ma słupka lub dziury :)

właśnie spadam do pracy jak coś to jutro wrzucę fotki i napiszę jak w niej widać w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pójdzie on ori gumką jak idzie wiązka do klapy i potem przy podłodze progami w środku i będzie cacy :)

tzn mi chodzi jak schować kable które wychodzą bezpośrednio z tej ramki, co wiercić dziurę? Troszkę nie po nosie mi takie rozwiązanie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn mi chodzi jak schować kable które wychodzą bezpośrednio z tej ramki, co wiercić dziurę?

ja też się zastanawiałem ale stwierdziłem że jak puszczę kabel na wierzchu to będzie wiocha.pl dlatego z ciężkim sercem ale zrobiłem w klapie otwór przez który to puściłem

za ramką tablicy rejestracyjnej nie widać ani kabla ani dziury :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zawsze jakieś rozwiązanie :-P

na max'a podnieść tą ramkę i w niej wyciąć miejsce na kable... sprawdzimy ocenimy, jak nie to będzie trzeba zrobić dziurkę...

no chyba że tamta "klamka" z kamerka będzie pasować. Sam to sprawdzę i dam znać czy będzie pasować happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie jak będzie wyglądać ta kamerka w ramce w zime, oblodzona w syfie itd ;) Moim zdeniem, najlepszą opcją jest ta klamka pod klape bagażnika, przynajmniej miał bym pewność ze mi nikt tego nie urwie, w tej ramce wygląda to mało masywnie. Wtedy nie ma też problemu z prowadzeniem przwodów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
A pod co się podłączą tą kamerkę, pod tv czy jak ? I czy włącza się automatycznie po wrzuceniu wstecznego ?

kolego mam radio 2-dinowe z 7 calowym wyświetlaczem

włącza się automatycznie przy wrzuceniu wstecznego :)

możesz mały monitor specjalnie do kamerki kupić ale bezsensu moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tak robiłem przewód który był wraz z kamerką musiałem przeciągać przez całe auto podłączenie obrazu :)

aha nie zapomnij puszczać drugiego przewodu bo musisz go podłączyć pod wsteczny jako pobudzacz sygnału

ja podłączyłem do żarówki w lampie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...