Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi wlasnie o to zebym nie musial kompletowac tylko zakupic pelny zestaw.

A no jeśli nie chodzi Ci o kasę , to polecam jak najbardziej, takie oświetlenie, wygląda świeżo, ale za jakość pokazanego komplety dyńki nie dam :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżlei możesz to poprosiłbym tutaj o zdjecie,ciekawy jestem jaki jest efekt końcowy montażu całego zestawu. Swego czasu równeiż zastanawiałem się nad podobnym modelem oświetlenia,ale wtedy odstraszyła mnei wysoka cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą panowie macie ledy białe ciepłe czy białe zimne? Ja jak kupiłem bawarę to koleś zmienił na białe zimne, i powiem szczerze że strasznie je#ie po oczach... Zastanawiam się czy nie władować z powrotem zwykłych żarówek... Mam E36 coupe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam białe zimne ale u mnie to trochę inaczej bo ja mam turaska i nie mam w tylnych słupkach lampek (chociaż myślę o zamontowaniu)

a podświetlenie nóg to nie dawałem 60 ledów tylko po 12 na miejsce jak chcesz to wrzucę fotki

świeci delikatnie (tak jak chciałem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wymieniłem dosłownie całe oświetlenie na ledy i niestety musiałem wymienić na ori żarówki ponieważ komp miał mały pobór prądu i nie odłaczał całkowicie napięcia i kilka światełek dosłownie żarzyło się cały czas nawet gdy auto było zamknięte...

Dałem ledy w drzwi,w słupki,schowek,w lusterka do przeglądania się i środkowe oświetlenie i bagażnik...

Nie polecam takiej inwestycji...A aby to dobrze świeciło i gasło całkiem trzeba by wpiąć w obwód coś co ma rezystancje jak zwykła żarówka więc myślę,że szkoda zabawy bo jeszcze coś się skopci przypadkiem...

Ps. tak świeciło jak na tych zdjęciach ale co z tego jak po zamknięciu auta się żarzyły diody np w słupku bo je najlepiej było widać...

Wywaliłem led i wstawiłem ori.

Postoje też chciałem led i co mrugały sobie znaczy pulsowały więc również bez sensu ...

Edytowane przez Georgii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam e34 i u mnie nic się nie żarzy. Na początku też miałem wrażenie, że jest za jasno, ale szybko się przyzwyczaiłem.

Ja mam we wnętrzu zmienione tylko żarówki rurowe - w LEDach prąd płynie w jednym kierunku, zatem rurki jak dobrze podłączysz to świecą, jak na odwrót to nie świecą, przy zwykłych rurkach jak byś nie włożył to będą świeciły.

Żarówki w lampach do czytania musiałem pozostawić ori, bo u mnie LEDy nie świeciły - żeby świeciły musiałbym zmienić + i - na gnieździe żarówki (a mi się ie chciało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wymieniłem dosłownie całe oświetlenie na ledy i niestety musiałem wymienić na ori żarówki ponieważ komp miał mały pobór prądu i nie odłaczał całkowicie napięcia i kilka światełek dosłownie żarzyło się cały czas nawet gdy auto było zamknięte...

Dałem ledy w drzwi,w słupki,schowek,w lusterka do przeglądania się i środkowe oświetlenie i bagażnik...

Nie polecam takiej inwestycji...A aby to dobrze świeciło i gasło całkiem trzeba by wpiąć w obwód coś co ma rezystancje jak zwykła żarówka więc myślę,że szkoda zabawy bo jeszcze coś się skopci przypadkiem...

Ps. tak świeciło jak na tych zdjęciach ale co z tego jak po zamknięciu auta się żarzyły diody np w słupku bo je najlepiej było widać...

Wywaliłem led i wstawiłem ori.

Postoje też chciałem led i co mrugały sobie znaczy pulsowały więc również bez sensu ...

A sprawdzałeś ile czasu Ci się żarzą ? u nie na rejestracji właśnie tak jest żarzą się około 40sek po zamknięciu auta i gasną całkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem ale się żarzyły więc wywaliłem i zostałem przy ori oświetleniu.Można było zmierzyć czas tak jak mierzyłem pobór prądu przy zamkniętym aucie na ori alarmie. Może jak mówisz po ponad pół minucie komp w aucie wyłączyłby to ale mi to nie pasowało.Zresztą jest tak również z postojowymi jak świecą to pulsują i dla mnie to lipa...

Chyba,że można pokombinować ale nie chciało mi się bawić.

Jeśli chodzi o oświetlenie środka to zadziałało dobrze gdy w obwód wpiąłem jedną ori żarówkę od podświetlenia drzwi.Ale żarówkę trzeba ukryć a ona się grzeje więc nie będę ryzykował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zamknięciu, na instalacji pozostaje skumulowana napiecie widocznie jakiś kondensator pojemnościowy jest być może zamontowany przy kompie. I teraz zwykła żarówka z uwagi na wysoki pobór prądu,gaśnie szybko gdyż pobiera to napięcie błyskawicznie i led-y natomiast to napiecie pobieraja powoli i tym samym sie żazą jakaś chwile. Ten okres ich świecenia jest zależny od ilości ich zamontowania. Sumując nie ma ja led-y wpływu na wyczerpanie akumulatora gdyż nie korzystają z niego po zamknięciu samochodu. Natomiast estetyka wnętrza czy tez świateł postojowych lub wnętrza jest o wiele większa, jak i żywotność ich sama jest o 500% dłuższa.

Polecam wymianę na led.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...