Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Jakiś czas temu w mojej e46 spalił się moduł komfortu(tak stwierdził mechanik)podobno poszło od rezystora dmuchawy.Wymienił jedno i drugie na używkę podobno z cabrio.Teraz nie działa klima, ogrzewanie tylnej szyby a nawiewy działają tylko na pół gwizdka.Nowy moduł nie był konfigurowany i stąd pytanie czy po zakodowaniu wszystko wróci do normy?

Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź

P.S W razie pytań odpowiem już teraz:Dach mi się nie otwiera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, moduł zakodowany a z klimatronikiem okazało się że niewiadomo dlaczego przestawił się w tryb oszczędzania energi, nawiew działał max do połowy, nie działało grzanie szyby tylnej i klima... teraz jest już wszystko OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam wszystkich, jestem nowy na forum i już musze prosić o pomoc :(

Posiadam e46 316i 99r. i mam podobny problem jak autor tematu, a mianowicie po wymianie przekaźników otwierają mi się tylko drzwi kierowcy, a na tablicy komputer źle wyświetla informacje o otwartych drzwiach itp.

Myślać że coś uszkodziłem w module, kupiłem drugi moduł o tych samuch numerach i problem pozostał...

pod ncsa-odczyt całego auta-pusty plik MAN-code car-i powinno hulać

Interfejs już mam, inpe z całym pakietem programow zainstalowałem - tylko jestem całkowicie ciemny w tym programie NCS i nie wiem jak wgrac plik..

Jak by ktoś był tak dobry i jaśniej opisał jak to zrobić to bym był bardzo wdzięczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowy na forum i już musze prosić o pomoc :(

Posiadam e46 316i 99r. i mam podobny problem jak autor tematu, a mianowicie po wymianie przekaźników otwierają mi się tylko drzwi kierowcy, a na tablicy komputer źle wyświetla informacje o otwartych drzwiach itp.

Myślać że coś uszkodziłem w module, kupiłem drugi moduł o tych samuch numerach i problem pozostał...

Interfejs już mam, inpe z całym pakietem programow zainstalowałem - tylko jestem całkowicie ciemny w tym programie NCS i nie wiem jak wgrac plik..

Jak by ktoś był tak dobry i jaśniej opisał jak to zrobić to bym był bardzo wdzięczny...

Skąd jesteś?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Wymieniłem moduł komfortu na ten drugi z szrotu -> przywróciłem ustawienia fabryczne tak jak to robił Kamcio i błąd znikł :) nawet komputer zaczął podawać poprawne informacje o otwartych drzwiach.

A że miałem w gratach zamek tylni to też go wymieniłem i działa!

A tak więc przez kiepskie wlutowanie przekaźników spaliłem moduł komfortu i 3 zamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...