Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem ze swoja 730 E32 V8 92r , mianowice pojawilo sie jakies piszczenie na rolkach i zaczeło przycinać sie wspomaganie, czy jest możliwe ze zaciera sie łozysko na rolce od pompy czy moze pompe szlak trafia?Pomózcie albo poleccie mi jakies dobreko szpeca we wro, bo zamieszkuje tu od jakiegos czasu, a ciagle nie moge trafic na dobrego szpeca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wymieniany miałem ł roku temu napinacz plus paski , wymienialem to gdyz scięlo mi prawie cały pasek, i tez mechanik który sie tym zajmował nie był w stanie okreslic jaka była przyczyna, wymienił napinacz i po poł roku zaczyna dziac sie znow to samo, bo juz tak jakby pasek przycinało od jednej str

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj dokladnie wszystkie rolki itp. U mnie ukroszone kolko od pompy wody robilo drgania i pompa padla. Drugi przypadek, uwalony rant tego kolka i pasek sie zsuwal, po 10 tys pocielo pasek. Moze masz gdzies jakis uszczerbek, to nie male obroty, maly uszczerbek moze szarpac pasek. Sprawdz tez jak jest naciagniety, powinien byc dosc mocno. Odchyly luzne po 1cm to z pewnoscia zla wiadomosc, powinien sie ruszac, nie wiem, nie jestem fachowcem, ale sobie pomagamy wiec powiedzmy nowy tak jak u mnie po wymianie max kilka mm przy dosc mocnym docisku. Piszczy zwykle pasek, jeszcze nie mialem w aucie, zeby piszczaly rolki, ale wiadomo, ze rozne sa sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia, najlepiej było by gdyby jakis szpec na to zerknął, mozę mógłbys kogos polecic na terenie wrocławia, badz okolic

Szczerze to aktualnie nie mam zaufania do mechaników we Wrocławiu , możesz spróbować u Majewskiego w Brzegu sporo osób go chwali na forum.

A ten metaliczny dźwięk jest cały czas czy tylko jak skręcasz kierownicą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zacinanie to moze byc pompa, jak sprawdzisz wszystko i bedzie OK to bym podjechal do Majewskiego jak mowi Forest. Robi moja E39 i po kilku rozmowach telefonicznych moge smialo powiedziec, ze jest fachowcem, ktory to ogarnie. A robi mi auto, ktore rozkrecil inny mechanik wiec ma bardzo utrudniona prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak ubywa płynu to sprawdź gdzie cieknie , jeśli na górze spod zbiorniczka to podokręcaj opaski , jeśli na dole przy pompie to już trochę lipa bo te węże są dość drogie a używki bardzo ciężko trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki objaw przycinania u siebie tylko bez żadnych pisków na dzień dzisiejszy płyn wymieniony a pompa na wykończeniu wyje jak wściekła. Wymień płyn uszczelnij układ może coś pomoże ale po mojemu lepiej zacznij się rozglądać za nawą pompą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...