Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

mam taki opis

Może nie działać poprawnie w przypadku CCC w wersjach 4X. Przed rozpoczęciep procedury należy sprawdzić za pomoc¹ np. INPY wersję HW naszego CCC. 1. Otworzyc NCS-Experta 2. File 3. Load profil 4. Expertmodus 5. Ok. 6. F1 7. F3 8. Wybrac Model np.: (E60 E90 itp.) 9. Ok. 10. Wybrac CAS 11. F2 12. Wybrac model np.:(E60itp) 13. OK. 14. Wpisac w gornym okienku pozycje $6UD 15. Add Usunac istniej¹ce jezyki np. $851 jezyk niemiecki $853- jezyk angielski reszta komend w pliku o nazwie wyjanienia 16. OK. 17. F6 18. F4 (Proces ECU) 19. Wybrac CAPPL 20. OK. 21. F3 Execiute Job 22. Podlaczyc prostownik lub uruchomic pojazd 23. Wlozyc CD 24. Wygasnie nawigacja uruchomi się ekran updatu Host załaduje do 100% ( może w miedzy czasie się resetowac po czym załaduje APPL do 100% 25. Urzadzenie będzie stalo na takim ekranie przez dłuższy czas po czym wygasnie i będzie czarny ekran przez 20 min (wszystko OK.) 26. Nastepnie uruchomi się ekran updatu po chwili plyta wusunie się i nawigacja wykona restart . 27. Zmienic jezyk na PL ? Zawartoć rozpakowanego archiwum wypalić najlepiej na plycie CD SONY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie krępuj się, ryzyko zawsze jest przy wszystkim, zdecydowana większość takich operacji kończy się sukcesem, tylko czasami się nie udaję.

wgrywaj, najwyżej będziesz miał nauczkę, w razie problemów każdy sterownik da się uratować, trzeba tylko wtedy zapłacić komuś co potrafi więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a DIS to prawie sam auto naprawi

ostatnio mnie zawiódł, po kasowaniu błędów wysypała się adaptacja pedału gazu w EML (e38 750i) przy wskazówkach disa nie udało się zrobić adaptacji, dopiero po własnym kombinowaniu się udało...

PS. słyszałeś coś o disie z podpowiedziami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, wątek podobny więc się pod niego podepnę, bawiłem się dzisiaj NCS-em w module KOMBI zrobiłem podświetlanie zegarów, IHKA siła wiatraczka klimy w CAPPL i LMA próbowałem zrobić światła powitalne i problem jest taki że straciłem polskie menu do wyboru mam tylko angielskie, niemieckie i francuskie co mogłem popsuć? jak to naprawić ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...