Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W przyszłym tygodniu wybieram się do Niemiec.

Stoi tam jedna BMW, która mi się podoba i jest ogólnie OK.

Chciałem się WAS zapytać czy się w ogóle opłaca ją sprowadzać, rejestrować, jak stoi taki model w POLSCE itp, wady i zalety.

Chce ode mnie 3.500 EURO + około 500zł tablice miesięczne + z 300zł na paliwo (od gościa do mojego domu w jedną stronę - > 900 KM)

Informacje o samochodzie:

BMW 3er - 318 i Ci

EZ 12/2003

159.620 km

Benzin

105 kW (143 PS)

przemieszczenie

1995 cm ³

Ilość miejsc

5

Liczba drzwi

2/3

Klasa emisji

Euro4

kolor

Srebrny (Metallic)

Nazwa koloru wg producenta

TITANIUM SILVER METALLIC

wyposażenie wnętrza

czujniki parkowania

El. System Windows

Klimatyzacja (automatyczna)

wspomaganie kierownicy

centralny

Bezpieczeństwo i Środowisko

ABS

Poduszek powietrznych (przednie, boczne i więcej poduszek powietrznych)

ESP

El. Immobilizer

FOTY SAMOCHODU U NIEMCA W KOMISIE:

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem Czecha :lol: kolego zobacz sobie na ceny tego auta na portalach allegro , otomoto itp. czasami warto dać więcej niż nawet ceny w polsce jeżeli auto nie jest zamęczone niż kupić tanio i włożyć 10 tysi wszystko zależy od twojego podejścia i grubości portfela , aha jakbyś ją jednak kupował to zrób coś z tym środkiem bo myślałem że następny sezon startreka nagrywają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie E46 istnieje tylko od 2.0, nic niżej. Poza tym jak widzę taki środek z takimi fajerwerkami to mam wrażenie niezbyt dobre - krótko mówiąc, jak koleś dbał o tą furę tak jak o środek, z taka gracją i gustem :lol: to nic dobrego Cie nie czeka. A czemu niezarejestrowana? Szukaj na spokojnie, 1.8 szału nie zrobi, ja nawet nie kliknąłbym w wyszukiwarce na allegro takiego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...