Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też dziękuję wszystkim przybyłym, z fajną zabawę, jak zwykle udany zlot, sporo extra furek. Niestety jutro z rana wypadł mi wyjazd, tak więc nie mogłem lecieć z Wami na dalszą integrację chmielową:lol:. P.S. nawet się nie spodziewałem, że mój traktor nie odbiega zbytnio na torze od pincknych i mocnych M-ek :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma to niech poda wyniki ze wszystkich konkursów, bo niestety nie mogłem być z Wami do końca :?

Jak wrócą z integracji :drunk:bmw_beer i dojdą do siebie to pewnie wrzucą :P też jestem ciekawy bo zaraz po ulewie pojechałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuję za mega udany zlot i imprezkę integracyjną :) Wrociłem pół godzinki temu, ogarnąłem się i cisnę na chrzciny do siostry :) Jak będzie chwila to wrzucę moje fotki :) Pozdrawiam i do następnego.

Foresto, dzięki za ogarnięcie imprezy, jak dla mnie było mega. Wszystkim z salki integracyjnej wielkie dzięki za super zabawę i miłe towarzystwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuje za świetnie spędzony czas i sporą dawkę śmiechu w Sulistrowicach. Musimy potrenować z liną i jeść paszę dla koni jak chłopaki z GZ hehe :lol:, a rzut oponką będę trenował sam, by już nie oddać tytułu "mistrza rzutu oponą" 8)

Ponoć pisali o Nas w Motor'ze, miło że przyjechali zupełnie nowi ludzie na tor ( sympatycy BMW). Dzięki również za dobre żarcie (catering) - następnym razem trzeba się umawiać z nimi wcześniej...

było naprawdę super !uklon_bmw

P.S

Z tym upalaniem to nie miałem pojęcia, że tak mocno wyjdzie bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma to niech poda wyniki ze wszystkich konkursów, bo niestety nie mogłem być z Wami do końca :?

Deszcz przerwał ogłaszanie wyników na które czekaliśmy :D także większość się zmyła. Na filmiku od pideya jest ogłoszenie wyniku filmik nr 6.

Mówiłem że maniekm3 dostanie 1st za wydech :P Mała rekompensata :)

Zdjęcie 66/67 od Pideya wymiata :D Czaku widać miał niezły ubaw ;p

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców. Podziękowania dla organizatorów jak i uczestników. Impreza była świetna. Mimo też że czasowo trochę się przesunęło to zadbaliście o wszystko. Miło było poznać kolegów z innych klubów. Czekam na następny taki zlot :)

No i jeszcze raz Dzięki !

Edytowane przez SteFun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...