Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuje pilnie informację czy wiązka elektryczna silnika od e34 2,5tds pasuje do e36 2,5 tds

bo oprócz spalonego komputera silnika przepalił się przewody chyba 2

mam też pytanko czy wystarczy wymienić te przepalone przewody czy lepiej zakładać całą wiązkę

bo powiedzieli mi żeby wymienić wiązkę bo coś z innymi przewodami może być nie tak

chociaż nie wydaje mi się sprawdze je wizualnie czy całe i nie okopconę

przekładał ktoś to sam jak tak to ile czasu trzeba

jeżeli zły dział proszę o przeniesienie do odpowiedniego

Edytowane przez Dudek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj walczyłem kilka godzin powymieniałem przepalone przewody te lekko uszkodzone to znaczy izolacja po izolowałem założyłem koszulki termokurczliwe i lipa

podjechał 5oul (dzięki) i dalej nie można się połączyć z DDE

szukam całej wiązki i wymienię całość bo chyba gdzieś jest z moją coś nie tak przynajmniej będę miał pewność

obie wiązki są takie same, wymień te dwa przepalone kable i sprawdź pozostałe czy nie mają uszkodzeń

no właśnie nie są takie same bo przy wtryskach jest troszeczkę inaczej rozwiązane tam jest duże podłużne pudełko i z niego troszeczkę inaczej wychodzą przewody

u mnie 4 przewody idą do przepływomierza w okrągłe wejście a tam nie ma takiego

może dla tego że e 34 było z 92 roku a mój e 36 jest po liftowy końcówka 96r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...