Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dnia 26.08.2013 będąc z moja na życzono nagle zaczęła mi gasnąc we Wrocku moja e32 zjechałem na pobocze w centrum Kościuszki 55 i po 15 minutach pierwsza groźba ze strony straży miejskiej ze jak nie usunę pojazdu w ciagu 15 minut zostanie zaholowany ! 5 telefonów na pomoc drogowa cena od 150 az 350zł Ale dzieki żulom którzy grzebali w śmietniku datku 20zł wskazali mi mechanika c0 naprawił m0ja bawarkę za 120zł ale nigdy nie POLECAM WROCŁAWIA chyba ze ktoś ma tam rodzinę przyjaciół doprosić sie ludzi zeby mi pomogli zepchnąć baware na ulice szlachta zasrana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już nie chodzi o Wrocław a o całokształt, po prostu ludzie stają się coraz bardziej jałowi, coraz bardziej nieczuli na nieszczęście cierpienie i to widac nie tylko na tym przykładzie ale na tysiącach innych bardziej wymagających pomocy jak lezący człowiek którego zawsze traktuje się mianem "pijanego". Wczoraj na TTV był reportaż o tym jak pedofil dopadł dziewczynkę i co i matka sama go goniła po ulicy sama obiła i powaliła do przyjazdu Policji, a jak reporterzy pytali ludzi czemu jej nie pomogli to odpowiadali że albo sie bali, albo ich nie było, albo po co dawała sobie radę żadnego konkretnego wyjaśnienia, takie zachowanie w społeczeństwie jest przerażające, a może to kwestia wychowania ? Albo jego braku ? bo ja bym pobiegł za takim typem jak ktoś krzyczał by o pomoc a szczególnie kobieta a nie stał i się patrzył i lał bym go i patrzył jak puchnie :P "najgorsze sku... to pedofil" dlatego po części rozumiem tutaj kolegę ale nie rozumiem oczerniania Wrocka bo w Poznaniu czy Gdańsku miałbyś to samo zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szlachta zasrana !

cytat typowy dla kibola !!!

normalne podejście do ludzi i pewnie by nie było żadnego problemu jak piszą wyżej

to że straż się przyczepiła wszędzie cię mogło spotkać w każdym mieście pewnie stałeś na zakazie

120 za naprawę auta od ręki to też nie żadna cena

ochłoń trochę i zastanów się nad tym co piszesz

a temat HMMM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dnia 26.08.2013 będąc z moja na życzono nagle zaczęła mi gasnąc we Wrocku moja e32 zjechałem na pobocze w centrum Kościuszki 55 i po 15 minutach pierwsza groźba ze strony straży miejskiej ze jak nie usunę pojazdu w ciagu 15 minut zostanie zaholowany ! 5 telefonów na pomoc drogowa cena od 150 az 350zł Ale dzieki żulom którzy grzebali w śmietniku datku 20zł wskazali mi mechanika c0 naprawił m0ja bawarkę za 120zł ale nigdy nie POLECAM WROCŁAWIA chyba ze ktoś ma tam rodzinę przyjaciół doprosić sie ludzi zeby mi pomogli zepchnąć baware na ulice szlachta zasrana !

Już widzę jak w WWA ludzie biegną Ci na pomoc.

Mam podobne zdanie co koledzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym zbaraniał jak bym miał spychac beemkę, co innego jak byś jechał golfingerem :) A tak na poważnie to z tą"pomocą" , to niby jakbyś chciał ,żeby Tobie pomóc, bo za bardzo nie kumam?

Klawiatura mi szwankuje sorry same edyty :)_

Edytowane przez Jareknes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz a mi żona zawsze mówi ... "...Ale jakby tu stała zepsuta bmka to odrazu byś się zatrzymał i pytał czy jakoś pomóc"

trafiłeś jak trafiłeś ale co mają do tego ludzie z Wrocławia?

Swoją 5er miałem okazję sam pchać na pl.solnym,mało się nie zesrałem ale dobiegł jeden chłopak i się nie zapytał nawet tylko pchał-ludzie we Wrocku są super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie to z tą"pomocą" , to niby jakbyś chciał ,żeby Tobie pomóc, bo za bardzo nie kumam?

Może myślał że jak ludzie zobaczą zepsutą beemkę to od razu mu sie zaczną rzucać z balkonów i okien na pomoc i sie bić który ma pchać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem kibolem tylko ja nikomu nie odmawiałem pomocy i jeszcze jak pomoc drogowa usłyszała ze ma brać na lawetę starą 7er to odnawiała i tak byłem wystraszony bo w ciagu 5 minut była strasz miejska a p 30 minutach policja jesli auta nie odholuje to oni sie tym zajmą zapytać grzecznie czy może znają jakiegoś laweciarza powiedziała ze to nie ich sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matise ile ty masz lat chłopie? wystraszony byłeś policji jakbyś dwa trupy i 10kg koki w bagażniku miał... W policji też ludzie pracują i nie przyjechali Cię pałować tylko przypilnować żeby nikt nie ucierpiał przez zablokowaną jezdnię. To że nikt Ci nie pomógł, to jakiś zbieg okoliczności, dziwna sytuacja której jak długo tu mieszkam nie uświadczyłem... Powinieneś być bardziej opanowany a nie panikować jak dziewczynki na widok pająka.

Nie obrażaj zatem Wrocławian za to że Tobie nikt nie pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matise ile ty masz lat chłopie? wystraszony byłeś policji jakbyś dwa trupy i 10kg koki w bagażniku miał... W policji też ludzie pracują i nie przyjechali Cię pałować tylko przypilnować żeby nikt nie ucierpiał przez zablokowaną jezdnię. To że nikt Ci nie pomógł, to jakiś zbieg okoliczności, dziwna sytuacja której jak długo tu mieszkam nie uświadczyłem... Powinieneś być bardziej opanowany a nie panikować jak dziewczynki na widok pająka.

Nie obrażaj zatem Wrocławian za to że Tobie nikt nie pomógł.

I JESZCZE ODNOWILI MU FURE A I TAK MU SIE NIE PODOBA, ALE TYP XDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu piszę, że nie jestem z Wrocławia. I nie mieszkałem tam nawet 12 godzin.

Parę wydaje mi się prawd objawionych ze zdrowego rozsądku pozwolę sobie jednak napisać...

Matise jeździsz starszawym samochodem wiec albo sobie przygotuj ten samochód do jazdy, albo poznaj go na tyle żeby nim jeździć- to raz.

Policja i straż wiejska może Ci i Twojemu pojazdowi skoczyć i się pobujać. Policjanci są normalniejsi a "sw" jest jakie jest bo jest...

Jeśli masz włączone światła awaryjne i np podniesioną maskę czy zdjęte koło nie mają podstaw do tego aby wzywać holownik- no chyba że stoisz na środku skrzyżowania, ale nawet wtedy łatwiej jest zepchnąć auto niż je wciągać na lawetę. Co innego że "sw" straszy holowaniem każdego i przy każdej okazji...

To dwa.

Trzy -pamiętaj Drogi Matise, że to TY potrzebowałeś pomocy w pchaniu TWOJEGO samochodu a nie przypadkowi ludzie cierpieli na nadmiar energii i chcieli Twój samochód sobie popchać...

To Ty powinieneś poprosić, a nie liczyć że wszyscy się zbiegną i się przy okazji pobiją o możliwość pchania Twojej e32.

4:nie dziwne, że pomoc drogowa załamuje ręce jak słyszy e32- były wersje long... Lawet jest przystosowana do przewozu typowej osobówki a nie limuzyny. Na pocieszenie powiem Ci, że terenówki i crosovery też generują masę problemów przy "zabieraniu" z ulicy.

Pięć... Kawałek mogłeś przeturlać się na rozruszniku.

Six: przypomina mi się pewne powiedzenie: "Stać na konia, stać na wóz." Jeździsz e32, czy tam jest zagazowane m40b18 bo nie przypominam sobie? Kolego nie rozśmieszaj kwotą 120zł za naprawę auta. Nawet za 5 litrów lotosa mineralnego trzeba dać więcej...

Siedem jak beemka siódemka; Tytuł bardzo adekwatny do treści...

Ludzie to fakt obojętnieją na drugiego człowieka- ale myślę że nie jest aż tak źle.

Fakt faktem, że ludzie boją się pomagać innym z obawy przed odpowiedzialnością karną...

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ze widze ze jak pisze na temat pomocy we Wrocku to szanowni ludzie z Wrocławia sie obrażają bylem sam z kobieta i jak wiadomo kobieta nie ma tyle sił co facet a po 2 mieszkam w małej wsi i mam 22 lata i jakoś każdemu kto ma problem pomagam nawet jak nie mam lawety staram sie załatwiać a po 2 nie jestem w stanie patrzeć w silnik co dziennie c0 mi sie moze urwać a w tym przypadku był stary kapel od rozrusznika i tyle dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ze widze ze jak pisze na temat pomocy we Wrocku to szanowni ludzie z Wrocławia sie obrażają bylem sam z kobieta i jak wiadomo kobieta nie ma tyle sił co facet a po 2 mieszkam w małej wsi i mam 22 lata i jakoś każdemu kto ma problem pomagam nawet jak nie mam lawety staram sie załatwiać a po 2 nie jestem w stanie patrzeć w silnik co dziennie c0 mi sie moze urwać a w tym przypadku był stary kapel od rozrusznika i tyle dziękuje

ZIOMUS SPOKO W OSTROWIE TEZ NIE POMAGAJO!

Czy z inteligencją się rodzimy, czy ją zdobywamy?

ODNOWIAMY W TRAKCIE XDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...