Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

Jestem nowym na forum, posiadaczem E46 320d po lifcie od 3 miesięcy i laikiem w sprawach mechaniki pojazdowej dlatego proszę Was na wstępie żebyście wszystko opisywali łopatologicznie dokładnie. Mam do Was parę pytań odnośnie felg, opon i sport zawieszenia jakie mam zamiar wsadzić.

Mianowicie jakie polecacie sportowe obniżające zawieszenie żeby wejść na glebe ale nie tak, że przy pierwszym lepszym progu zwalniającym zgubie zderzak tylko tak żeby poprawić wygląd obniżając nieco. Nie za drogie ale też nie jakieś chińskie dziadostwo. Napiszcie co muszę kupić co wymienić ile to będzie kosztować itd. Budżet na zawieszenie to około 1500zł.

Druga sprawa opony + felgi do tego. Chciałbym BBS RS 18' i jakie opony do tego? Jak to ze sobą zegrać żeby to jakoś wyglądało i jeżdziło zawias+laczki.

ŁOPATOLOGICZNIE proszę i z góry dziękuję za odpowiedzi bmw_1

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doświadczenia wiem że jak gwint to jakiś lepszy niz te po 1000 złotych ja swój założyłem i nic w nim nie ma aby pochwalc prócz tego że na glebie wygląda kozak -nigdy więcej tanich ścierw -fakt że chciałem te zawieche na chwile i żałuje że wogle ją kupiłem

poczekaj nazbieraj siana i kup coś normalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz zejsc delikatnie nizej, to dobrym rozwiazaniem jest oryginalny zestaw sprezyn m-technikowych

tak sie sklada, ze mam takie do sprzedania na przod :mrgreen: z mojej e46 (jak cos wal na PW)

rowniez nie polecam TaT/MTS - o ile o prodzie nie mozna zlego slowa powiedziec bo jest ok, o tyle tyl jest tragicznie miekki i dobija przy przejezdzie przez zyletke :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za odpowiedzi. Macie racje z tym zawiasem. Nie ma co kupować dziadostwa.. i tak teraz zima idzie to gleby robić nie będę.. dopiero po zimie a więc dozbieram na coś lepszego. Dajcie jakieś propozycje zawiasu za ok. 2tyś~. Zmieszcze się przód+tył za 2tyś ?

Co do felg to faktycznie pomyliłem nazwy. Chodzi mi o BBS ASA a dokładniej te: ***ASA - BBS 18" 5X120 BMW-E90, E46, Z4*** (3554994359) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale zależało by mi bardziej na chromie :( Macie jakieś propozycje podobnych do tych coś w ten deseń w chromie? Coś jak te: *** CHROM ASA- BBS 18" 5X100 VW , SEAT*** (3547927739) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Podsyłajcie linki.

pozdrówka bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj BBS RC w 18 calach... i bedzie pan zadowolony

ewentualnie kupuj moje MAM MT1 i masz problem z glowy ;)

6329.jpg

Edytowane przez tazunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...