Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Słabo się przygladałeś bo oprócz Twojego białaska widziałem jeszcze jedno e46 na dsw no i ja też dsw miałem :P

Jak zawsze było spoko no i sporo nowych twarzy się pojawiło tylko dlaczego Wasze auta jeszcze galerii nie mają!? Jak chcieliście sprawdzić czy warto to dzisiejszy dzień chyba dał jednoznaczną odpowiedź :P

Liczę na wysyp nowych tematów w buma desin uklon_bmw

Edytowane przez wisnia1419
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za spotkanie, było miło się z Wami zobaczyć i poznać tyle nowych osób :) bmw_2

A przejazd w takiej kolumnie to zaszczyt happy_bmw

Sandra dziękuję za tyle pięknych fotek ( szczególnie te na moście Rędzińskim :drool:)

tak na marginesie to dwie szóstki ( "stara" i nowa) wyglądały obłędnie obok siebieuklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spot-a! było mega, przejazd a4-obwodnica-milenijny robił masakryczne wrażenie, ludzie rozkminiali równo co się dzieje skąd tyle BMW w jednym miejscu happy_bmw

Jak ogarnę to co udało mi się nagrać gdzieś zamieszczę ale muszę poczekać aż kumpel poskłada to jakoś ładnie w całość, sam nie znam się na montażu niestety.

Pozdrawiam wszystkich za pozytywnie spędzone popołudnie! Do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra dziękuję za tyle pięknych fotek ( szczególnie te na moście Rędzińskim )

A nie ma za co, cieszy mnie to że, się podobywują:4:

A tak poza tym, dziekuję wszystkim za spotkanie.

Masa nowych twarzy:) Dużo nas było.

Pozdrawiam,szerokości i do zobaczenia!

Oby taka frekwencja dopisywała zawsze.uklon_bmwbmw_0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...