Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Co się wogule stało sie wylądowalismy na castoramie zamiast na mostcie?

Poszedl cynk, ze mozna wjechac na parking ;)

Bylo rewelacyjnie. Frekwencja jak na Nighta swietna. Mam nadzieje, ze w tym dzwonie na bielanach nieuczestniczyla beemka od nas.

Dlaczego 3/4 aut, ktore byly na dzisiejszym spocie niema tu galerii !! wrrr Bylo na co patrzec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedl cynk, ze mozna wjechac na parking ;)

Bylo rewelacyjnie. Frekwencja jak na Nighta swietna. Mam nadzieje, ze w tym dzwonie na bielanach nieuczestniczyla beemka od nas.

Dlaczego 3/4 aut, ktore byly na dzisiejszym spocie niema tu galerii !! wrrr Bylo na co patrzec ;)

Nie, uczestniczy to jakis volvo kombi, ford focus i chyba q7.

Ja zrobie galerie jak tylko ktos zapostuje jakies fotki mojego samochodu (Silverstone E92 M3 jesli ktos by chcial sie podzielic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja dzieki za spota bmw_1

niestety nie mogłem uczestniczyć w przejeździe :evil:

za to jako student dziennikarstwa miałem info z pierwszej reki, że parking czynny :lol:bmw_beer

pojawiły się MEGA fury! było na co popatrzeć

pozdro i do następnego bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie :)

Ogromne podziękowania dla Wszystkich za spontaniczne życzenia dla klubu z Portugalii bmw_2bmw_2bmw_2

Jak zwykle Maxbimmer daje rady.

A Golfiarze będą mieli co opowiadać jak wjechało 40 BMW z jednego klubu :) uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw

SZACUN :)

Pozdrawiamy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój piewszy najt ale na pewno nie ostatni. Miła atmosfera i ładne auta uklon_bmw Mam trochę zdjęc i filmów ale sporo kiepsko wyszło. Postaram sie coś jutro wrzucić.

PS. Mam sporo zdjęć "białej" ale boka nie udało mi się uchwycić :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za spocik fajne fureczki i spoczko ludziska ;) dobra atmosferka :) troszke mieliśmy problem z dojechaniem i zamiast 50 km z brzegu zrobiliśmy 70 ;) ehh te nawigacje i pomocni ludzi ;) w drodze powrotnej urwała sie poducha amorka z tyłu ;/ ale dało rade pojechać powoli do domku

i mała przygoda przy powrocie :

[ATTACH=CONFIG]27325[/ATTACH]

dowodzik poleciał ;) hehe

dla wszystkich którzy nie maja auta przerejestrowanego przestroga że wszedł przepis który brzmi: Niedopełnienie rejestracji samochodu i kosztuje to 500 zł :);) na rejestracje jest 30 dni ;) nawet jak jest przeglad a auto jest niezarejestrowane na właściciela to dowodzik leci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w Oławie ;) szukają jakiegoś bmw od 2 dni zanim mi wypisali karteczkę na dowód, 4 BMW zatrzymali ;) trzepali tylko tych co nie mieli jakiegoś światła, pasów i każde BMW jakie jechało ;) 2 moja kontrola wracając z wrocka w oławie i 2 raz mandacik ;) nigdy w życiu rutynowo mnie nie zatrzymali tylko ta oława ;/

(wczesniej byly zatrzymania ale to coś głupiego sie zrobiło heh )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też już w domku... jestem w szoku po dzisiejszym najcie;frekwencja jak na zlocie ,dużo nowych ludzihappy_bmwhappy_bmwhappy_bmw,przejazd naprawdę bezproblemowy[trochę się obawiałem jak to wyjdzie -ilość aut w konwoju!!!]pogoda też nam dopisała,

Kolega Kamil był dziś wylosowany przeze mnie na operatora GO PRO-zobaczymy niebawem jak się spisał:P

Dzięki wielkie wszystkim za dziś i do zobaczyska!!!uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w Oławie ;) szukają jakiegoś bmw od 2 dni zanim mi wypisali karteczkę na dowód, 4 BMW zatrzymali ;) trzepali tylko tych co nie mieli jakiegoś światła, pasów i każde BMW jakie jechało ;) 2 moja kontrola wracając z wrocka w oławie i 2 raz mandacik ;) nigdy w życiu rutynowo mnie nie zatrzymali tylko ta oława ;/

(wczesniej byly zatrzymania ale to coś głupiego sie zrobiło heh )

kurna Forest... przesiadamy sie chyba na golfy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://plus.google.com/u/0/photos/117221938787260035545/albums/5939513368256694945?partnerid=gplp0

tu kilka strzałów ode mnie

i też dziękuje za spot

jak ktoś potrzebuje to mam trochę nagrania z kamery które mogę jutro komuś podesłać .

Ps. do kierowcy niebieskiego chyba e90 za awaryjne hamowanie ,ale zapatrzyłem sie co pasażer nagrywa :bag:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem cichą nadzieję, że zdążę zreanimować moje auto i dołączę do was, jednak separator oleju rozpadł się w rękach i niestety auto czeka na nową część. Następnym razem będę na pewno. Śledzę ten post i czekam na jakiś filmik, zdjęcia fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję za spota. Niestety za długo nie posiedziałem, zapomniałem zerknąć na projekt Leo, o paru innych też zapomniałem ale niestety czas trochę gonił... no nic mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja. Mam nadzieję, że prędkość była dobra, nawet kobieta mówiła mi jak nigdy żebym wolniej jechał. :D Na prawdę kulturalnie było, dla wszystkich pełen szacunek. uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw

Do następnego. happy_bmw

P.S.: Wrzucać każdy film i każde zdjęcie! Bez wyjątków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie i panie, nikt się chyba nie spodziewał aż takiej frekwencji starzy znajomi jak i nowe twarze, przejazd-kultura tak jak powinno być, dzięki jeszcze raz za udaną niedzielębmw_1 P.S. Maris dzięki za przejażdżkę sportową filharmonią bmw_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle browar dla Foresta zrobił robote. No niestety musze się nacieszyć fotami gdyz przyjazd narazie nie wchodzi w rachube.

Widze ze moje byłe miasto zainteresowało sie w koncu klubem co mnie cieszy oby wiecej DSW na zlotach zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...