Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

ale mozliwe jest rowniez przyjecie auta lub motocykla w roliczeniu najchetniej tanszego lub w tej samej cenie

mnie zastanawia bo jeżeli autko jest perfekcyjne jak napisał to po co zamieniać za inne w tej samej cenie

na pewno świeże po polerce bo pasta polerska jeszcze w szczelinach

niech doliczy do ceny przerejestrowanie bo jest na niemieckich blachach

4 dni do końca aukcji ponad 1000 wejść na stronkę wydaje mi się że jak by był to okaz to już by dawno zniknął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oznaczyl "bezwypadkowy" co w przypadku kabrio, nie jest bez znaczenia ;)

do tego widac,ze pokrywa dachu z prawej strony sie nie domyka, zreszta wydaje mi sie ze dostala wlasnie w ten bok

jak masz blisko to podjechac mozna, ale nie ma sie co oszukiwac idealne cabrio, 96rok, m52m28 to koszt okolo 20000zl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies dziwne dlamnie do cabrio. Z tylu dokladka z przodu nic. Jakos watpie zeby auto na niemieckich blachach mialo czas sie znudzic wlascicielowi ;) Ciekawe w jakim stanie jest dach. Dlamnie wychuchana pod zdjecia i sprzedania. Niech ci gosc podesle vin i wiecej zdjec auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie sugestie, zainteresowany-tym-autem-kuzyn-mojej-dziewczyny przegląda temat i też czyta Wasze opinie :) załatwi dziś VIN, czy jest opcja aby ktoś z Was go sprawdził? Ma ktoś jakieś dojścia żeby zbadać to auto po numerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja sprawdzenia. Z uwagi iz wyniosło mnie do Poznania i ze w toruniu jestem raz w tygodniu moge zobaczyc to cos na zywo o ile bede mial wiecej danych. Co prawda w tym tygodniu juz kurs zaliczyłem w tamte okolice, a temat na przyszły bedzie aktualny to prosze namiary to popatrze i popstrykam co sie uada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś mógłby rozgryźć ten VIN byłbym wdzięczny:

WBAK71060ER55945

edit//

już mam:

wd59.png

edit2//

Huh... auto oryginalnie wyszło z fabryki srebrne. Teraz jest czerwone. Albo właścicielowi się znudził kolor albo kiedyś tam wcześniej te 190 KM poniosło...

Edytowane przez Pirooz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez oka i ten czerwony to porażka jak z matiza kierownica była wcześniej serducho a jest zwykła , i nie wiem jak ma się dach ciemnozielony do czerwonego chyba że też zmieniony , polecam poszukać sobie na mobile jest tego sporo mniej kombinowane i większy wybór :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto oryginalnie wyszło z fabryki srebrne
W sumie to niebieskie...masakra:bag:Gdybyś szukał w Niemczech to jestem w stanie pomóc w poszukiwaniach w sensie dzwonienia, podpytania i ewentualnej negocjacji ceny. Chodzi mi dokładnie o okolice Drezna.Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...