Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pytanko. Czy ktoś miał lub wie jak to brzmi w bmw? Zastanawiam się nad czymś takim Magnaflow Sportauspuff Endschalldämpfer ABE für BMW 14815 | eBay

Od razu napiszę, że nie chodzi mi o ryk czy coś w tym stylu. Dla mnie seryjny jest ok, tylko ten pojedynczy komin nie bardzo mi pasuje...

A może macie jakieś inne opcje? Z góry dzięki za podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem ale problem z 2 filmikami w 1 poscie ;)

Na YT jest sporo filmikow z ponagrywanymi wydechami. Tak troche odsluchalem i w wiekszosci te wydechy dzwonia. Najlepszy jaki znalazlem to ten.

[video=youtube;uY9vhvv8j8g]

Tylko niejest dokladnie opisany caly uklad wydechowy i jaki to model puszki :/

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz poczytaj sobie komentarze i odpowiedź :drunk:

Komentarze przesyłającego (bimmer525iMe39)


Wszystkie komentarze (5)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz poczytaj sobie komentarze i odpowiedź :drunk:

Komentarze przesyłającego (bimmer525iMe39)


Wszystkie komentarze (5)

Zadałem mu pytanie, jaki konkretnie model magnaflow-a ma u siebie. Jak to co ja myślę to byłoby oki :) W sumie to do 1000 ciężko byłoby znaleźć coś równie ciekawego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak przeglądam sobie specyfikacje do czego ten np. 14816 podchodzi to wypisują kompletne bzdury, bo np. idzie ten także do 320d który ma wejście do tłumika 1rurą a zaraz pasuje ten sam też np. do 330d który ma podwójne wejście, tak więc może i pasują ale nie będzie to na zasadzie plug & play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc teraz pozostało się tylko dowiedzieć jak to będzie z dopasowaniem, bo cenowo znalazłem dobrą ofertę firmy która zajmuje się wydechami do amerykańców, ale jak będę chciał to mi zamówią :) (cena 230euro - 15%upustu co daje około 810zł :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, mialem u siebie w 540 i bylo rewelka. Przerabialem rozne tlumiki i ten byl zdecydowani enajlepszy. Gdzies powinienem miec jakis kontakt bezposrednio do dystrybutora w PL. Cena bardzo przystepne. Daju znac jesli potrzebujeszm, wygrzebie gdzies z poczty.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, mialem u siebie w 540 i bylo rewelka. Przerabialem rozne tlumiki i ten byl zdecydowani enajlepszy. Gdzies powinienem miec jakis kontakt bezposrednio do dystrybutora w PL. Cena bardzo przystepne. Daju znac jesli potrzebujeszm, wygrzebie gdzies z poczty.

To te te namiary jak możesz. Tez znalazłem ale może z Twojego źródła będzie taniej. A pamiętasz może czy to było plug&play?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, sprobuj te kontakty:

krzysztof.adamski1@wp.pl

oraz

krzysztof.adamski1@wp.pl

Prowadzilem z nimi dosc dluga korespondencje, jakies inne polecenia tez poszly z mojej strony, powolaj sie na Wojtka Zastawnego - moze cos da, a moze nie :)

Tak, to byl plug and play. Good luck ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...