Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomóżcie od jakiegoś czasu włącza się alarm bez powodu nieraz parę razy pod rząd.

Dzisiaj nawet jakieś 20 sekund po zamknięciu auta.

Może mieliście taką przypadłość - sąsiedzi trochę się irytują.pytanie_bmwpytanie_bmwpytanie_bmwpytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podłączenie do drzwi tylnej klapy i przedniej maski i kiedyś wróciłem z trasy o 2 w nocy i alarm mi się włączył co go wyłączyłem to z powrotem to samo posprawdzałem drzwi czy domknięte klapę maskę i okazało się że pod maską przycisk mi się zaciął i nie odbijał poruszałem nim problem zniknął może u ciebie coś takiego jest albo styki w zamkach drzwi czy klapy posprawdzaj dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego u mnie wył alarm jak czujnik pod maską był zaśniedziały lub się zacinał.Psikałem do niego kilka razy kontakt spray poruszałem wytarłem nadmiar z wierzchu i już po problemie Poza tym psikałem też każdy przycisk przy ryglach od drzwi tam też są takie małe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech kolego podjedzie do jakiegoś kolegi z dIs-em i niech przeskanuje samochód a znajdziesz gdzieś na drzwiach lub klapach "czujnik"/przycisk czasem działa czasem nie. takie rzeczy są rejestrowane jak zdarza się to za często.

Zaoszczędzisz kupę czasu.

U mnie było podobnie kable/ na zawiasach w klapie od bagażnika nie łączył do końca, kable był pęknięty. Po naprawieniu okablowania wszystko wróciło do normy. kuog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech kolego podjedzie do jakiegoś kolegi z dIs-em i niech przeskanuje samochód a znajdziesz gdzieś na drzwiach lub klapach "czujnik"/przycisk czasem działa czasem nie. takie rzeczy są rejestrowane jak zdarza się to za często.

Zaoszczędzisz kupę czasu.

U mnie było podobnie kable/ na zawiasach w klapie od bagażnika nie łączył do końca, kable był pęknięty. Po naprawieniu okablowania wszystko wróciło do normy. kuog

Tak jak mówisz. Inpa nie złapie błędu ale DIS juz tak :)

Wysłane z iPhone przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...