Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam auto wystawiam na prośbę szwagra,ma do sprzedania ładne BMW z końca rocznika które naprawdę się super prezentuje.

Dane pojazdu: Marka: BMW Model: 520 Rodzaj paliwa: olej napędowy (diesel) Pojemność: 2000 Przebieg: 20400 Moc: 136 Liczba drzwi: Kolor: czarny

Stan pojazdu: Stan: Pierwsza rejestracja: 04-2003 Ubezpieczenie OC: 03-2014 Stan BDB: tak

Wyposażenie: Pełna opcja: tak Immobiliser: tak Multlock: tak Xenony: tak Radio: tak Wspomaganie kierownicy: tak ABS: tak Kontrola trakcji: tak Centralny zamek: tak Hak: tak Skóra tak Alufelgi: tak Pełna elektryka: tak Komputer: tak Elektryczne lusterka: tak Elektryczne szyby: tak Relingi: tak Opony zimowe: tak Roleta: tak Poduszki powietrzne: 12 szt. klimatronic,,tempomat,kierownica multimedialna,podłokietnik,grzane siedzenia

Lokalizacja: Region: łódzkie Miasto: Sieradz

Opis:

Witam mam do sprzedania b.ładne BMW e39 520d 136km po lifcie.Auto bardzo ładnie się prezentuje,czarne z ciemnymi szybami w pakiecie chrom,ładna felga 18" od M-ki,na oponach zimowych,ładna skóra w rudym kolorze,kierownica multimedialna.Niedawno wymienione zostało nowe koło dwumasowe,więc największy koszt odchodzi.Przebieg 204tys wydaje się autentyczny był sprawdzany.Na dzień dzisiejszy Bmw posiada małe ognisko korozji na progu od strony kierowcy Więcej info pod telefonem. 601-548-809 +4915163705372 Auto od osoby prywatnej Możliwa zamiana na auto o większej pojemności z dopłatą z mojej strony,najlepiej Mercedes

W razie jakiś pytań można pisać do mnie.

Cena 19000zł do rozsądnej negocjacji

[ATTACH=CONFIG]27615[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]27616[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]27617[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]27614[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]27613[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]27618[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]27619[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]27620[/ATTACH]

Edytowane przez latopyrz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...