Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spot BMW 28.01.07r. - Skarbimierz


demon Bmw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najpierw trzeba je ''obrobic'' i wrzucic na serwer.

To może troche potrwać ale myślę ze Mordulec w ramach bicia rekordów przy kompie i na fali sesji egzaminacyjnej coś szybko wykombinuje :D

BazylFox też będzie napewno składał jakiś filmik a i Nibru też ma sporo mistrzowskiego materiału

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na foto i video relację <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik fajny, pogoda dopisała, atmosfera jak zwykle iście rodzinna :lol:

Na koniec tylko jedna bunia strzeliła focha,ale tak to jest z kobietami ;)

<bmw_1>

Zlocik nawet sie udał tylko odnas z namysłowa troche za mało beemek przyjechało, moze innym razem wpadniemmy na więcej aut, tylko niewiem zabardzo dlaczego ten zlocik rozdzielił sie na dwie cześci ? tzw. chłopaki z wrocka sie rozdzielili?

Na początku było za dużo ludzi, dlatego przenieslismy sie na ten mniejszy pas, aby spokojnie i bezkolizyjnie sobie polatac.Wizja kontaktu trzeciego stopnia z dużym fiatem nie bardzo nam się podobała :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdżam ci ja sobie na drogę. I coś powyżej 50kmh kierownica lata na boki. Ki czort myślę

sobie koniec, układu kierowniczego? Pełen obaw awaryjne i zatrzymuje się na poboczu.

Nagle nad moją głową pojawia się lampka. Zeskrobuję mnóstwo śniegu z felg. Było go tyle, że

to on podczas jazdy powodował szarpanie kierownicą :lol:

Aha, baardzo mi się jedno zdjęcie podoba Normalnie wkleje od razu (chyba że właściciel

pojazdu nie życzy sobie i będzie chryja) happy_bmw

p1283071jp4.th.jpg

p.s. zrzekam się praw autorskich ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik bajerancki , polatalismy bokami , bylo ognisko i "podwawelskiej" nie brakło dla

nikogo bez problemu dojechalismy na lotnisko (myslalem ze bedzie znacznie gorzej po tych

opadach sniegu) :lol:

Oddzielilismy sie troche od na poczatku poniewaz bylo za duze zageszczenie samochodów

na m2 no a najlepszy był mistrzu kierownicy w F125 brawo dla niego za umiejetnosci

ale momentami szedł po kursie mocno kolizyjnym i wlasciwie fartem w nic nie przywalił :lol: Natomiast koło 15tej smignelismy cała brygada na główna płyte gdzie

zrobiło sie znacznie luzniej i kazdy polatał sobie jeszcze do woli :lol:

Ale fakt faktem chyba najwiecej beemek pojawiło sie z wrocławia :?: :wink:

[ Dodano: 28 Styczeń 07, 18:03 ]

Wyjeżdżam ci ja sobie na drogę. I coś powyżej 50kmh kierownica lata na boki. Ki czort myślę

sobie koniec, układu kierowniczego? Pełen obaw awaryjne i zatrzymuje się na poboczu.

Nagle nad moją głową pojawia się lampka. Zeskrobuję mnóstwo śniegu z felg. Było go tyle, że

to on podczas jazdy powodował szarpanie kierownicą :lol:

Spoko normalny objaw po Skarbim , u mnie tez lekko rzucało kierownica ale po paru km wszystko wrocilo do normy :lol:

A fotka bajerancka :wink: i tak jak Pola pisała wczesniej wrzuc do mnie na skrzynke

postaram sie zrobic galerie w miare jak najszybciej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Dziękuję serdecznie za przybycie tak sporą grupą- faktycznie szkoda że się rozdzieliliśmy, ale rozumiem obawy wziązane z Fiacikiem- Pan troszkę przesadził ze swoją popisowką... My też chowaliśmy sie na bezpieczną odległość...

Byłam z kolegą (paprotkowe E46) zaprosić Waszą ekipe bliżej nas- niestety się nie zdecydowaliście... Mam nadzieję że jak się zrobi cieplej to na kolejnych spotkaniach będziemy bardziej zintegrowani happy_bmw

Braciszkowi zakopało się autko- serdecznie dziękuję za pomoc w odkopaniu czarnej E34ki, a Panu ze srebrnej 5tki bardzo dziekuję za użyczenie węża wodnego- BMWzapłac <bmw_2>

Pozdrawiam gorąco i raz jeszcze serdecznie dziękuję uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również kłaniam się w pas uklon_bmw Było super - choć dla mnie krótko - no i materiału filmowego mam na ponad 40 min. :mrgreen: skróciłem do 20 min <bmw_1>

Jak tylko dołożę podkład muzyczny, wrzucam na video.google.

Pozdr. <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik extra

Faktycznie ten gościu z kredensa 125p troszkę przesadzał <bmw_4>

Ale loozik , bezpiecznie w miarę było , a to najważniejsze :mrgreen: <bmw_1>

A propo lekko nienormalnych to ten z niebieskiego Audi też nie zaliczał się do rozsądnie myślących. Ale ogólnie było zajefajnie :))))

Zebrałem zdjęcia i utworzyłem małą galerię (narazie tylko parę moich zdjęć oraz kol. Nibru)

Jeśli chcecie aby dołożyć waszę zdjęcia lub filmy proszę o kontakt na PW podam namiary na serwer FTP

Spot - galeria

życzę miłego oglądania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...