Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spot BMW 28.01.07r. - Skarbimierz


demon Bmw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spocik extra

Faktycznie ten gościu z kredensa 125p troszkę przesadzał <bmw_4>

Ale loozik , bezpiecznie w miarę było , a to najważniejsze :mrgreen: <bmw_1>

A propo lekko nienormalnych to ten z niebieskiego Audi też nie zaliczał się do rozsądnie myślących. Ale ogólnie było zajefajnie :))))

Zebrałem zdjęcia i utworzyłem małą galerię (narazie tylko parę moich zdjęć oraz kol. Nibru)

Jeśli chcecie aby dołożyć waszę zdjęcia lub filmy proszę o kontakt na PW podam namiary na serwer FTP

Spot - galeria

życzę miłego oglądania

1 raz na zlocie i liczę na to że Mój brat dalej bedzie mnie zabierał ;D

ps. dodaje własnie fotki na ftp , upd juz wkrotce

Pozdrawiam

upd link do fotek oraz filmików które ja zrobiłem : CLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik extra

Faktycznie ten gościu z kredensa 125p troszkę przesadzał <bmw_4>

Ale loozik , bezpiecznie w miarę było , a to najważniejsze :mrgreen: <bmw_1>

A propo lekko nienormalnych to ten z niebieskiego Audi też nie zaliczał się do rozsądnie myślących. Ale ogólnie było zajefajnie :))))

Zebrałem zdjęcia i utworzyłem małą galerię (narazie tylko parę moich zdjęć oraz kol. Nibru)

Jeśli chcecie aby dołożyć waszę zdjęcia lub filmy proszę o kontakt na PW podam namiary na serwer FTP

Spot - galeria

życzę miłego oglądania

1 raz na zlocie i liczę na to że Mój brat dalej bedzie mnie zabierał ;D

ps. dodaje własnie fotki na ftp , upd juz wkrotce

Pozdrawiam

Na galerie wrzuciłem już zdjęcia Nibru, Ikera oraz swoje. Prosze o przesyłanie zdjęć filmów na adres email (sbochna(AT)gmail.com) to także je dodam do galerii.

Spot Skarbimierz 28.01.2007 - GALERIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze oficjalną galeryjkę robił Mordulec i umieszczał na stronie głównej klubu ....

A to będzie no legal 8)

Popatrzywszy na Galerie na stronie głównej to można zauważyć iż od "Pierwszych Urodzin" nic nowego nie zostało dodane :(

Dlatego pokusiłem się o własną inicjatywę. Oczywiście jeśli zarząd forum nie życzy tego sobie to zaraz usunę stronkę. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzywszy na Galerie na stronie głównej to można zauważyć iż od "Pierwszych Urodzin" nic nowego nie zostało dodane :(

Dlatego pokusiłem się o własną inicjatywę. Oczywiście jeśli zarząd forum nie życzy tego sobie to zaraz usunę stronkę. Proszę o odpowiedź.

foty znajdą sie tu: http://www.maxbimmer.pl/galeria/nasze_spoty.shtml

co nie przeszkadza żeby ta Twoja była też uklon_bmw , przecież te zdjęcia nie są naszą własnością :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze oficjalną galeryjkę robił Mordulec i umieszczał na stronie głównej klubu ....

A to będzie no legal 8)

Popatrzywszy na Galerie na stronie głównej to można zauważyć iż od "Pierwszych Urodzin" nic nowego nie zostało dodane :(

Dlatego pokusiłem się o własną inicjatywę. Oczywiście jeśli zarząd forum nie życzy tego sobie to zaraz usunę stronkę. Proszę o odpowiedź.

:lol: Spokojnie nic nie trzeba usuwac <bmw_1> ja narazie przesortowałem foty od Kosy

Micha i Nibiru , jesli ktos jeszcze chce umiescic u nas na stronie swoje zdjecia to

prosze o podesłanie do mnie na maila lub poprzez np sendspace.com i wtedy beda

dołaczone do naszej galerii <bmw_1>

A inicjatywa wskazana przynajmniej szybko powstały galerie , rzec można nawet ze bez

poślizgu :P :lol:

Pozdrawiam bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było fajnie :)

Michu klubowy drifter :wink:

Dzięki za rundke beemka, oczywiscie ja szczęsciarz jestem i tłumik się urwał :oops: :roll: :mrgreen:

Ja mam nagrane 45minut filmu, ale nie umiem go zrzucić :lol:

f...c czemu mi nikt nie powiedział że jest Bob............ kurka niech to ....... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob'a nie wypatrzyłeś :?: :mrgreen:

no........ tak się zająłem jazdą ......... że zamiast sie witać .........sfajczyłem sprzęgiełko........ za dużo power-a :mrgreen: :mrgreen:

a Bob mógł sie przypomnieć...........ja to rozumiem, starość :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob'a nie wypatrzyłeś :?: :mrgreen:

no........ tak się zająłem jazdą ......... że zamiast sie witać .........sfajczyłem sprzęgiełko........ za dużo power-a :mrgreen: :mrgreen:

a Bob mógł sie przypomnieć...........ja to rozumiem, starość :P

No nie no Piotrus mistrzu swiata jestes :lol: :lol: :lol: a jeszcze z rana jak z Michem

do mnie przyjechali to zartowalismy ze wkoncu sie z Bobem spotkacie :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu mi nikt nie powiedział że jest Bob

lol :mrgreen: mnei nie widziałes, ja z narażeniem, życia kreciłem najlepsze ujęcia :wink:

zartowalismy ze wkoncu sie z Bobem spotkacie

nieeee, normalnie jakbyśmy się znali z www.fotka.pl :lol: :wink: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

poniżej link do pierwszej wersji clipu ze Skarbka.

http://video.google.pl/videoplay?docid=2960246849947128363&hl=pl

Kolejne wersje po ukazaniu się materiałów od pozostałych osób (będzie sklejka :mrgreen: )

... sorka za jakość

Pozdr. <bmw_1>

świetny filmik ! brawa !! <bmw_1> <bmw_1> bmw_beer bmw_beer

bardzo przyjemnie się ogląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik rzeczywiscie bajerancki bmw_beer <bmw_2> <bmw_1>

Jednak na żywo to dopiero była frajda a sniegu to faktycznie w niektórych miejscach

pod koniec spota to juz nie bylo za wiele :lol: :lol: :lol:

Kto nie byl niech załuje , spocik rewelacja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...