Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Problem z Sekwencją e36 320 wymiana wtryskiwaczy


latopyrz22

Rekomendowane odpowiedzi

Już chyba wiem co to może być w sterowniku jest ustawione na 30 stopni ale jest tam jeszcze jedną opcja że po upływie iluś tam sekund sie przełączy na gaz mimo że temp.nie została osiągnięta.bo rano na zimnym silniku mija 100 sekund i przełącza na gaz ale wraca na paliwo,to nie jest to możliwe że po 100 sek już osiągnie te 30 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Problem zdiagnozowany,tak jak pisałem wcześniej było ustawione wymuszone przejście na gaz(120sek) przestawiłem na 300 sekund i już jest wszystko ok.Przechodzi na gaz z rana i nie wraca na benzynę,choć jeszcze lekko poszarpuje,ale przestawię na dłuższy czas lub to w ogóle wyłączę i będzie tylko od temperatury zależne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przełączam ręcznie, jak wskazówka jest ponad połową niebieskiego pola dopiero ELPIDZi odpalam. Szklanka benzyny w tą czy w tą jakos mnie nie zrujnuje, a membrana w parowniku ma lzej. No latem w upały troszke szybciej odpalam bo zazwyczaj parownik jest juz nagrzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to daj sobie wyżej temperaturę przełączania i będzie najlepiej...

U mnie jest 30-32 jakoś tak i jest okej.

Tak chyba zrobię wyłączę to wymuszanie przejścia i będzie przechodziło tylko i wyłącznie jak temp.na to pozwoli (30-35 stopni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja wiem ze najlepiej by kupic hany czy prinsy ale mi chodzi o to zeby to w miare chodziło i nie ponosic duzych kosztow

a takie cos Listwa wtryskowa RAIL APACHE 3 cyl 3 Ohm wtryskiwa (3891642603) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a do mojego m50b20 to czerwone valteki czy zółte by były najlepszym wyjsciem?

Edytowane przez latopyrz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz sterownik? waltek żółty jest szybszy ale szybciej sie wyklepuje niż czerwony. z tanich to regfast ale wystepuja tylko w wersji 4 cylindrowej czyli jak dwie kupisz to masz 2 wtryski w zapasie hehe. Możesz też pomyśleć nad listwami ac w01.

Sterownik to zenit jz-2005 reg fast wystepuje w wersji 3 cylindry ale tam bede musiał czujnik chyba wymienic bo w valtekach mam zamontowany przed listwa a w regach chyba jest inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...