Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ciezko wbic jedynke


Nem

Rekomendowane odpowiedzi

a więc u mnie temat zamknięty wymieniłem wysprzęglik ale efektu nie było do wymiany poszła pompa za pedałem sprzęgła i ona zatkała przewód płynu jakimiś kawałkami tak że trzeba było pod ciśnieniem dmuchnąć obecnie wszystko pięknie działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ta pompka pod pedał koszt ? To teraz masz biegi malina :)

pompka sprzęgła nowa 120-300zł w zależności od firmy i typu bo były trzy rodzaje montowane, używka od 30-80 zł ,teraz sprzęgło jak i biegi pracują jak w nowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh przed wczoraj tez skaczylem wymieniac pompke i wysprzeplik,ale u mnie wogole z dnia na dzien sprzeglo zniknelo. wymienilem i juz gra. ja akurat zakupilem kagera pompke a wysprzeglik wloski jakis na Ca... tam z fota S.A. za pompke po znizce 225 a za wysprzeglik 124zl. przy wymianie wysprzeglika wkladajac palec wyczulem bardzo duzy luz lapy wysprzeglajecej no i nerw,wlasciciel zapewnial ze wymienial sprzeglo okolo roku temu,wiec telefon do niego i otrzymalem informacje ze jest sprzeglo od 1,6 wraz kolem zamachowym(rece opadly i robota podworkowa przerwana na jeden dzien z wrazenia) tak wracajac do tematu pompek sa 3 rodzaje w zalerznosci od wieku autka,wymiana pompki jest banalnie prosta,ale gdyby ktos chcial sam robic,radzilbym wyciagnac i wtedy zamawiac poniewaz do roku 94 wezyk odprowadzajacy do wysprzeglika jest przykrecany od roku 94 do 97 jest wciskany i chociaz mam 93 okazalo sie ze u mnie ten wciskany. a 97-98 jest zupelnie inny krotki. z reszta jak z kazdym tematem nie typowym w naszym aucie cos sie dzieje najlepiej miec na wglad albo zczytac sobie nr prodoktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...