Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


oznaczenia na klapie


Errtu

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec jak w temacie

Oznaczenia na klapie tak jak 530d czy 330ci

nie mowie o tym co oznaczaja poszczegulne liczby ale dlaczego polowa samochodow marki BMW ktore widze nie posiada zadnego znaczka

Przegladajac mnustwo samochodow wybierajac moje bawarki rzucalo mi sie to w oko mianowicie sadzilem ze auta bez znaczka przewaznie sa bite i malowane, ogladajac moje ostatnie e46 cabrio co kupilem ostatnio

na naszych polskich stronach czyli przewaznie auta sprowadzone z niemiec w wersji poliftowej cabrio czyli po 2003 roku nawet na niemieckich portalach auta nie mialy znaczka z tylu i myslalem ze tak to ma byc ale moje E46 cabrio jest z Itali jak i e39 ktore kupilem i maja znaczki na tylniej klapie wiec wydaje mi sie to dosc dziwne

obecnie jerzdrze w uk i co jakis standardowy model bm czyli z 3/5 serji nie ma znaczkow z tylu i tez pytanie czy kazdy sobie po prostu sciaga

Jesli by ktos znalalz jakies informacje jak wychodza auta BMW z fabryki czy obowiazkowo maja znaczek to bym byl wdzieczny chyba ze ktos zna ktore modele nie mialy znaczkow seryjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas zakupu auta w salonie można było wybrać czy właściciel chce mieć oznaczenie modelu na klapie czy nie. Jeśli nie, zapisane jest to w numerze VIN: Brak oznaczenia modelu.

Druga sprawa, że niektórzy a może nawet większość, nawet jeśli fabrycznie mieli oznaczenie modelu, to i tak się go pozbywają - także nie jest to żaden wyznacznik czy auto było bite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to wszystko zapisane w vinie np.

[TABLE=class: MsoNormalTable, width: 100%]

[TR]

[TD]

S320A

[/TD]

[TD]MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL

[/TD]

[TD]Brak napisu modelu

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Niektórzy ściągają oznaczenia , a nieraz właściciele np. słabszych jednostek sami dokładają sobie oznaczenia Np. M/// :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas zakupu auta w salonie można było wybrać czy właściciel chce mieć oznaczenie modelu na klapie czy nie. Jeśli nie, zapisane jest to w numerze VIN: Brak oznaczenia modelu.

Druga sprawa, że niektórzy a może nawet większość, nawet jeśli fabrycznie mieli oznaczenie modelu, to i tak się go pozbywają - także nie jest to żaden wyznacznik czy auto było bite.

To fajnie ze ktos rozjasnil sytulacje

Jeszcze raz dzieki warto sie dowiedziec i dobrze wiedziec jak sprawdzic czy ktos przy tym dubal czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...