Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Sprawdzony lakiernik i polerowanie Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogoś kto pomaluje mi zderzak w E92 i wypoleruje ją(nie koniecznie i lakierowanie w jednym miejscu).

Osoba musi być sprawdzona.

Najlepiej jak by to był Wrocław ale mogą być też okolice.

Może ktoś z was ogarnia np.temat z polerowanie.

Z góry wielkie dzięki za info.

Pozdrawiam

P.S

Założyłem nowy temat bo niestety nie znalazłem podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem swoją w Lacart ok 2 miesiące temu i w sumie polecam. Z naprawianymi rzeczami jak na razie się nic nie dzieje, a miałem solidne dziury od rdzy. Jedynie mam lekki pyłek na lakierze do spolerowania, ale nie jestem pewien czy to było czy od nich się pojawiło. No i mój silnik ich tak skusił, że niestety odebrałem samochód z zasięgiem poniżej 20km... Fakt, że dużo w baku nie zostawiałem, ale jednak. To takie jedyne minusy. Co do samej usługi lakierowania to jeśli dalej nic się nie będzie działo w miejscach ich napraw, to pewnie dam na dalsze poprawki do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mój silnik ich tak skusił, że niestety odebrałem samochód z zasięgiem poniżej 20km... Fakt, że dużo w baku nie zostawiałem, ale jednak.

Czyli że jeździli twoim autem w celach prywatnych? Jakas kpina. mechanika rozumiem bo musi przetestować auto po naprawie, ale co lakiernik ma sprawdzać? czy lakier nie odpadnie na polskich dziurach?

czy może zassali rurka paliwa z baku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówił mi właściciel to jedynie byli na myjni(faktycznie był wysprzątany w środku), ale i tak podejrzanie dużo "spalili" mi Pb95 mimo, że mam na gaz. Zrąbałem, bo nie robiłem sobie zdjęcia zegarów przed oddaniem. Wtedy bym dokładnie znał szczegóły. Na błędach się uczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, teraz trzeba się zabezpieczać przed każdym. Co wizytę musisz robić foty całego auta, żeby mieć pewność co do jego stanu przed oddaniem ? Niedługo kamery trzeba będzie zostawiać w aucie, żeby wiedzieć co rzeczywiście było robione :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Basja sky tower, pracuje tam i mamy osobe po szkoleniach od polerek. System sonaxa 3-5 past w zaleznosci od stanu lakieru na koniec politura i wosk koloryzujacy. Koszt ok 450 zł z myciem samochodu, jakbym zagadał moze i rabat by sie znalazł. Jak bedziesz zainteresowany podesle kilka fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kozanowie jest mechanik który robi dosłownie wszystko i to porządnie, mi zderzak malował i polerował całe auto, kolor rzadki bo to sienarot metallic 2 ale podołał zadaniu, świetnie też cieniuje w razie czego, ogólnie jestem mega zadowolony z jego usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...