Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Dziwne zachowanie zmieniarki


Mark Cruncher

Rekomendowane odpowiedzi

Hej posiadam e36 323 z vanosem z 96 roku . Ostatnimi czasy wystąpił dziwny problem ze zmieniarka cd ( AL003E) . Radio pokazuje no cd gdy zapakowaną jest cała kaseta (6) cd . Nie można wyciągnąć kasety . Przycisk eject swieci przez ułamek sekundy i cała zmieniarka jest martwa . Dopiero po odłączeniu wielopinowego dina i podłączeniu go znowu jest migniecie przycisku na ułamek sekundy( ale tylko w momencie naciśnięciu go . Dodam ze musi być włączone radio w samochodzie a wcześniej radio wyłączone i można było zmieniać płyty do woli . Rozbierałem sprzęt z tego co zaobserwowałem to jedna płyta przy laserze inne w kasecie . Terazpytania:

czy mechanizm zacinajac sie mógł doprowadzić do takich dziwnych zachowań jeśli chodzi o prąd , czyli ze go praktycznie nie ma .

Czy opłaca sie to robić ?

zależy mi na oryginalnej zmieniarce w aucie .

Moze ktoś coś wie gdzie można taka nabyć .

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to być wina zmieniarki, lub kabli od radia do zmieniarki. Skoro chcesz mieć oryg. , za co szacun,z to z autopsji Ci powiem, że używkę ciężko jest znaleźć w stanie pełnej używalności, a naprawa to też nie bagatela sztuka. Mnie moja wkurzyła, więc na allegro kupiłem kompatybilną z radiem zmieniarkę na mp3, nawet działa. W planie mam zmianę radia z dużym, wyświetlaczem, oczywiście oryginał, więc już problem się całkowicie rozwiąże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...