Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


pęknięty wąż wspomagania


xianoss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pękł mi wczoraj wąż wspomagania, na obrazku nr 7 (32411141714)

[ATTACH=CONFIG]30717[/ATTACH]

Wąż urwał się zaraz za łączeniem z metalową rurką/chłodniczką

http://www.realoem.com/bmw/photos/32411141714.jpg

Wąż jest integralną częścią z chłodniczką i kosztuje to w granicach 300-400zł ale wiem że są zakłady które dorabiają takie węże.

Czy znacie we Wrocławiu takowe warsztaty/zakłady gdzie to zrobią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udało mi się tego zakuć. Na krzemienickiej i fiołkowej nie mają odpowiednich maszyn by to zrobić. Narazie założyłem opaskę i śmiga ale wolałbym to zrobić tak jak było, zatem ponawiam pytanie, czy zna ktoś we wrocku miejsce gdzie zakuwają takie rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co zawracać sobie głowę zakuwaniem, skoro oryginał to oryginał.

A czym sie rozni zakuwanie "na miescie" od zakuwania w "fabryce",te "ori" robia jakos magicznie czy jak?

www.sklep.auto-voll.pl/advanced_search_result.php?keywords=32411141714

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym sie rozni zakuwanie "na miescie" od zakuwania w "fabryce",te "ori" robia jakos magicznie czy jak?

I co się kolego unosisz, jak miałbym szukać jak kolega wyżej warsztatu, który zakuje wąż za podobne albo wyższe pieniądze-bo tak też bywa, którego nigdy nie zagniesz jak oryginalnego, bo robi się to na ciepło to raczej pozostałbym przy oryginale. Ale my tu tylko podpowiadamy i sugerujemy, a ostateczny wybór należy do właściciela pojazdu8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ok zrozumiałe jest, że szukasz by zrobić to taniej, dlatego jak wcześniej napisałem warto przeanalizować koszty naprawy lub zakupu nowej części. Nie znałem kosztu zakucia , ale też nie każdy element da się zakuć, chociażby ze względu na okucia, gdzie wiele jest tzw niestandardowych i nieosiągalnych-nie mówię tu tylko o BMW, ale ogólnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...