Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Co zrobić aby zmieścić takie felgi ? Pilne E34


hayabusa1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam BMW E34 525 24V na jakiś cienkich 15" ale dzisiejszego dnia postanowiłem to zmienić i oczywiście bez większego zastanowienia kupiłem felgi 18" po powrocie do domu ojciec już jak tylko na nie zerknął wiedział że nie wejdą ;) i oczywiście w garażu się to potwierdziło więc stąd moje pytanie jakich rozmiarów dystansów użyć czy też robić negatyw lub jeszcze co mogę zrobić żeby je zmieścić dodam że zmiana felg na inne to ostateczność. Felgi pochodzą z E39 o rozmiarach przód: 8.5Jx18H2 ET40 rant 41 mm 225/45/ZR18 oraz tył:10Jx18H2 ET35 rant 68 mm 255/40/ZR18 Bardzo proszę o szybką i konkretną odpowiedz z góry dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi pochodzą z E39 o rozmiarach przód: 8.5Jx18H2 ET40 rant 41 mm 225/45/ZR18 oraz tył:10Jx18H2 ET35

Jakos watpie aby pochodzily z e39 z takim ET. Napisz konkretnie co to za felga albo wrzuc foto. Z tego co tu napisales dystanse 20mm powinny wystarczyc zeby to siadlo no i moze bedzie trzeba zmienic opony na nieco wezsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]30787[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30788[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30789[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30790[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30791[/ATTACH]

Co to tego czy są to felgi z E39 nie mam pewności a wyglądają tak. Dodam że zawieszenie z przodu jest opuszczone o 60 mm jak duży to problem? . Dystanse ma znajomy 20 mm więc postaram się sprawdzić w tyg a co do opon jaki rozmiar mogę na te felgi naciągnąć? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...