Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Czym diagnozować bmw E63/64 630i 2006?


CrisELdi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
INPA EA 90X - INPA - esprito - Chomikuj.pl

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Dzięki za pliki ogólnie wszystko by działało ale mam problem z instalacją twojego pliku "INPA_setup" (podczas ładowania danych wywala błąd)

Możetu jest problem?

29230254_2015-08-31_171132.png

Mam tak ...C:\Program Files\Borland\Delphi7\Bin;C:\Program Files\Borland\Delphi7\Projects\Bpl\;C:\ediabas\bin

Jak to mam zmienić?

C:\Program Files\Borland\Delphi7\Bin;C:\Program Files\Borland\Delphi7\Projects\Bpl\;\Wbem;C:\ediabas\bin

tak zrobiłem ale nie wiem czy to mam sens?

Mam problem z językiem programu cześć jest po niemiecku a cześć po angielsku zmieniłem w INPA\CFGDT\INPA.dll na Variante oraz Language na ENGLSCH. nadal nie widzę angielskiego po wybraniu silnika N52B30N tylko niemiecki :? Jest jakaś paczka ENGLSCH.MAT ale nie mogę jej znaleźć...

Używam mojego starego Inpa, NCS,KFP który został update przez "INPA_Update" z twojej paczki. I działa tylko język :?

29230256_2015-08-31_184312.png29230255_2015-08-31_184250.png29230257_2015-08-31_184339.png

I ostatnie pytanie jak dokonać UpDate dla NCS-Expert tool brakuje modelu e63/e64 czy mogę dokonać programowania na e60...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki błąd wywala? jeśli zrobiłeś sam update to też jest OK, w NCS wybierasz e60, a co do języka to niestety ostatnie sp daten zawierają niestety głównie niemiecki

Dzieki za odp. błąd podczas instalacji INPA nie jest okrślony brak opisy... tylko błąd krytyczny i OK ale to nic udało się załadować i działa a kolega wspomniał DIS-ie jaka jest aktualna baza dla DIS-a? Z obsługą e63/e64

Może koledzy mają jakies informacje co można zrobić z CCC dodac np DVD play,bluetooth, i potrzebuje pilnie dorzucić kamere cofania. Na czasie zainstaluje kabel AUX. Dodatkowe metody komunikacji ?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...