Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Central zamek RTX Ranger


neophyte

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie odnośnie tego C.Z. W które piny w aucie podłączyć się by uruchomić mruganie kierunkowskazami ? I które by zadziałał moduł komfortu odnośnie domykania szyb i szyberdachu z pilota ? Nie wiem co i jak bo ja to z elektryki samochodowej ciemna masa jestem, a cały ten dobrobyt zakładał mój ojciec ze szwagrem pod moją nieobecność lolol Nie powiem bo niespodziankę mi zrobili. Teraz czekam jeszcze na nowe groty do kluczyka scyzoryka kuog

Dzięki za wszelkie podpowiedzi uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dziś ogarnąć sprawę mrugania kierunkowskazów. Znalazłem gdzieś na necie, że z żółtej kostki powinny wychodzić kable niebiesko-brązowy i niebiesko-żółty (jak dobrze pamiętam). Nie znalazłem owych kolorów w tej kostce jak i nie pojawiło się napięcie w owej kostce :bag: Próbowałem więc ogarnąć ten motyw poprzez włącznik awaryjnych. Na jednym z kabli zaczynają mrugać awaryjki, na pozostałych cisza. W związku z kombinacjami mruga albo tylko lewa strona, albo podświetlenie tablicy z tyłu albo nie dzieje się nic. Dodam że przepala albo bezpiecznik od awaryjek albo od centralki zamka. Wie ktoś coś jak to ogarnąć ? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunki ogarnąłem dziś :mrgreen: W końcu mrygają. Wpiąłem się w kable od kierunkowskazów. Pozostaje teraz ogarnąć klapę i domykanie szyb z szybrem. Ale to chyba zostawię dla elektryka bo ja to się znam ale na instalacjach domowych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :) Central ogarnięty na konkretnie został w piątek. Miałem odebrać auto w czwartek ale okazało się, że po podpięciu funkcji domykania wszystko się ładnie zamykało ale szwankowało otwieranie. Elektryk mi powiedział tyle, że musi znaleźć inne kable by sterować otwieraniem i zamykaniem, bo te które były podpięte nie mogły zostać.Nie wiem co tam namodził (nie było go w warsztacie jak odbierałem auto więc spytać nie mogłem), ale teraz działa tak jak powinno. Przy każdym zamykaniu doryglowuje i sprawdza domknięcie szyb i szyberdachów. Otwierając wystarczy przytrzymać dłużej przycisk na kluczyku i otwiera również klapę. No i samą klapę można również otworzyć oddzielnie. kuog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...